Wiertarka stołowa na promocji w Lidlu – takiej ceny się nie spodziewałam

Proponowane promocje na urządzenia przez sieć sklepów Lidl są coraz korzystniejsze, a przy dzisiejszych kosztach życia warto zwracać uwagę na ceny oraz to, co wybieramy. Więc jeśli planujesz remont, poniższa przecena może Cię zainteresować.

Sprawne wykonywanie wszelkich prac domowych i remontowych jest jednym z ważniejszych elementów życia, do których się przyzwyczailiśmy. Zwłaszcza jeśli nie wymaga od nas dużych nakładów siły. Ponownie z pomocą przychodzi marka Parkside, należąca bezpośrednio do sieci sklepów Lidl. Jakiś czas temu pisaliśmy opinię, którą możecie przeczytać tutaj, o tym, czy narzędzia tej właśnie marki są warte uwagi.

Tym razem przedstawiciele sieci Lidl dodali do swojej oferty wiertarkę stołową, która jest urządzeniem stacjonarnym. Wyposażona w stół o regulowanej wysokości może być wygodna dla każdego bez względu na to, czy ktoś jest wysoki, czy niski. Cechą charakterystyczną nowo wprowadzonego modelu jest między innymi silny i stały nacisk, czego nie uświadczymy w przypadku zwykłej wiertarki. Sprzęt sprawdzi się świetnie w pracach, które polegają na wierceniu w drewnie, metalu lub tworzywie sztucznym. Urządzenie marki Parskide w promocyjnej cenie możemy kupić taniej o 60 zł.

Wiertarka stołowa PTBM 400 A1 marki Parkside

Wiertarka stołowa marki Parkside o mocy 400 W ułatwi naszą pracę w warsztacie. Urządzenie posiada uchwyt wiertarski typu B16, który pozwala na przyłączenie wiertła o wymiarach od 1,5 mm do 13 mm oraz minimalizuje skok podczas wiercenia. Funkcjonalności temu urządzeniu dodaje długi kabel sieciowy, który pozwala ustawić nam wiertarkę według indywidualnych potrzeb.

Pełny ekran: PARKSIDE Wiertarka stołowa PTBM 400 A1, 400 W - zdjęcie 1

Parametry techniczne

  • moc przyłączeniowa: 400 W (S6 40 %) / 350 W (S1)
  • prędkość: 600-2650 min-¹ (5-stopniowa)
  • skok podczas wiercenia: 0–50 mm
  • uchwyt wiertarski: B16 (1,5–13 mm)
  • kąt stołu wiertarskiego: -45° bis +45°
  • długość kabla sieciowego: 3 m
  • maks. średnica otworu: 25 mm w drewnie, 10 mm w stali

Cena: 499 zł 429 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 11.01.2023 r.

Wiertarka stołowa marki Parkside trafiła do stałej oferty sieci sklepów Lidl. Ponadto obowiązująca cena promocyjna stała się ceną regularną. Podsumowując – za 429 zł możemy doposażyć nasz warsztat o kolejne urządzenie.

Aktualizacja: 12.01.2023 r.

Powoli zbliża się okres renowacji mebli ogrodowych, a może nawet stworzenia ich od nowa. Wiertarka stołowa marki Prakside powinna doskonale sprawdzić się przy tych czynnościach. W sklepach sieci Lidl dostępna jest w promocyjno – regularnej cenie 429 zł.