Promocja na Kobold, czyli odkurzacz o absurdalnie wysokiej cenie i równie wysokiej funkcjonalności. Vorwerk przygotował ciekawą ofertę, która może zachęcić do zakupu tych, którzy nadal się wahają. Tak, dla mnie także Kobold jest zbyt drogi, ale promocja powoli mnie przekonuje.

Firma Vorwerk świętuje swoje okrągłe 140 lat na rynku. Z tej okazji postanowiła przygotować niezwykłą promocję. To pierwsza, jak dotąd, taka okazja na zakup odkurzacza Kobold. Co dokładnie obejmuje akcja promocyjna? Z okazji 140. urodzin producent systemu do utrzymania czystości Kobold zaprezentował ofertę, którą można znaleźć pod szyldem „40 rat na 140 lat”. Jeśli chcesz wydać sporo pieniędzy na sprzęt do sprzątania, lepiej się pospiesz. Promocja obowiązuje bowiem tylko w okresie od 2 sierpnia do 27 sierpnia 2023 roku.

Ekspresowo podana historia marki Vorwerk

Historia marki Vorwerk sięga 1883 roku, kiedy to Carl Vorwerk założył niewielką fabrykę dywanów. Owa fabryka na przestrzeni kolejnych lat przekształciła się w dzisiejsze przedsiębiorstwo o globalnym zasięgu. W 1930 roku marka wprowadziła na rynek pierwszy pionowy odkurzacz Kobold (swoją drogą ciekawe, czy był równie drogi co jego dzisiejszy odpowiednik).

Dziś Vorwerk znamy przede wszystkim z wielofunkcyjnego robota kuchennego. Thermomix, bo o nim oczywiście tu mowa, to flagowy sprzęt marki. Podejrzewam, że stanowi on bardziej przyjazną dla portfela opcję niż Kobold.

Promocja na Kobold

Dzisiaj w ofercie Vorwerk dostępny jest innowacyjny i modułowy system do utrzymania czystości Kobold VK7, który w połączeniu z inteligentnym robotem sprzątającym Kobold VR7 może stworzyć całkiem sensowny zestaw.

No, ale nie ma co ukrywać. Kobold to sprzęt z najwyższej półki cenowej. Dlatego nic dziwnego, że Vorwerk w ramach akcji promocyjnej oferuje bardzo korzystne warunki finansowania. W ramach promocji „40 rat na 140 lat” można bowiem wybrać jeden z proponowanych planów płatności z zerowym oprocentowaniem. Możesz rozłożyć płatność na 10, 20, 36 lub nawet 40 rat. Co ważne, bez żadnych dodatkowych kosztów. Korzystnie?

Kobold mimo wszystko nie jest na twoją kieszeń? Sprawdź, jak można legalnie kupić Thermomixa!

Fot. Ilustracje w treści to materiały prasowe Vorwerk Group

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.