Urządzenia niezbędne w każdym domu, dostępne w ofercie stacjonarnej

Już niedługo w sklepach stacjonarnych będzie można nabyć wiele nowoczesnych urządzeń, które zwiększą komfort Twojego życia. Wiemy, jakie urządzenia będą w promocyjnych cenach.

Urządzenia w Lidlu

Stacjonarne sklepy Lidl przygotowały ciekawą ofertę, która będzie dostępna już od soboty 28 stycznia. Każdy z nas lubi żyć wygodnie. Szukamy wokół siebie takich gadżetów, które zwiększą komfort naszego życia. Czasem, rezygnujemy z zakupu jakiegoś urządzenia, obawiając się, że nie wykorzystamy go w odpowiednim stopniu. Nic bardziej mylnego – kiedy zaczniemy użytkować dany produkt, będzie nam trudno wyobrazić sobie, jak do tej pory radziliśmy sobie bez niego. Zachęcamy, by już dziś zapoznać się z szerokim wyborem produktów w atrakcyjnych cenach, jakie przygotowały sklepy Lidl.

Ciśnieniomierz z Bluetooth marki Silvercrest

Urządzenie przeznaczone jest do automatycznego, oscylometrycznego pomiaru (ciśnienie jest mierzone dzięki przepływającej fali krwi, która wywołuje drgania, nie potrzebne są słuchawki) ciśnienia krwi i tętna na ramieniu. Ciśnieniomierz wylicza średnie wartości pomiarów z ostatnich 7 dni i wykrywa zaburzenia rytmu serca. Jest to wyrób medyczny.

Urządzenia w Lidlu Ciśnieniomierz z Bluetooth marki Silvercrest

Parametry techniczne

  • wymagania systemowe: iOS od wersji 10.0, Android™ od wersji 5.0, Bluetooth® od wersji 4.0
  • wymiary: ok. 100 x 134 x 51 mm
  • waga: ok. 395 g
  • w zestawie: aparat do mierzenia ciśnienia, mankiet, baterie, dzienniczek pomiaru ciśnienia krwi, bezpłatna aplikacja „Health for You“ do pobrania, torba do przechowywania
  • gwarancja: 3 lata

Cena: 119,00 zł Przejdź do sklepu

Suszarka do włosów z jonizacją 2400 W Silvercrest Personal Care

Promocyjna cena na suszarkę obowiązuje tylko od soboty 28 stycznia do niedzieli 29 stycznia 2023 r. lub do wyczerpania zapasów. Od poniedziałku 30 stycznia urządzenie można będzie nabyć w regularnej cenie (109,00 zł).

Suszarka do włosów z jonizacją o mocy 2400 W. Posiada trzy poziomy temperatury i dwa poziomy dmuchawy z dodatkową funkcją Cool Shot do utrwalania stylizacji i długotrwałego efektu fryzury. Technologia jonizacji zapewnia uzyskanie po suszeniu gładkich włosów i mniejsze naładowanie statyczne włosów. W zestawie otrzymujemy wraz z dyfuzorem i dwoma dyszami stylizującymi.

Urządzenia w Lidlu Suszarka do włosów z jonizacją 2400 W Silvercrest Personal Care

Cena: 109,00 zł Cena: 99,00 zł Przejdź do sklepu

Wzmacniacz słuchu marki Sanitas

Urządzenie jest wyrobem medycznym, przeznaczonym dla osób z niedosłuchem. Posiada trzy nakładki do indywidualnego dopasowania do przewodu słuchowego. Przeznaczony dla osób z niedosłuchem. Maksymalnie można uzyskać wzmocnienie dźwięków do 40 dB (czysty dźwięk, bez szumów), natomiast maksymalną głośność możemy regulować do 128 dB (wzmocnienie głosu). Do zestawu dołączone jest pudełko do przechowywania wzmacniacza słuchu.

 Urządzenia w Lidlu Wzmacniacz słuchu marki Sanitas

Cena: 44,99 zł Przejdź do sklepu

Dozownik automatyczny z czujnikiem ruchu marki Silvercrest

Świetnie sprawdzi się jako łazienkowy dozownik do mydła lub płynu dezynfekującego. Posiada pojemność 300 ml. W dozowniku zamontowany jest wyświetlacz, który wskazuje poziom napełnienia i zużycia płynu oraz stan baterii. Dzięki temu urządzeniu możemy pobrać porcję mydła lub płynu na dłoń, bez konieczności dotykania go.

urządzenia w Lidlu Dozownik automatyczny z czujnikiem ruchu marki Silvercrest

Parametry techniczne

  • poj. ok. 300 ml
  • ok. 13 x 8,5 x 18,3 cm
  • higieniczna, bezdotykowa obsługa
  • baterie w zestawie

Cena: 49,99 zł Przejdź do sklepu

Masażer wibracyjny SPA 2 w 1 Silvercrest Personal Care

Promocyjna cena obowiązuje tylko od soboty 28 stycznia do niedzieli 29 stycznia 2023 r. lub do wyczerpania zapasów. Od poniedziałku 30 stycznia masażer można będzie nabyć w regularnej cenie (49,99 zł).

Masażer wibracyjny służy do relaksacyjnego masażu pleców, karku, ramion, rąk i nóg. Posiada 12 masujących wypustek oraz dwie nakładki na masażer: do mycia i do peelingu. Urządzenie jest wodoodporne, więc można korzystać z niego pod prysznicem lub w czasie kąpieli w wannie. Do zestawu dołączone są dwie baterie AAA.

Urządzenia w Lidlu Masażer wibracyjny SPA 2 w 1 Silvercrest Personal Care

Cena: 49,99 zł Cena: 39,99 zł Przejdź do sklepu