To urządzenie o połowę taniej tylko dziś – musisz je mieć w swoim warsztacie

Prace remontowe nie muszą być niczym strasznym, z tym urządzeniem w twoim warsztacie nie będziesz musiał martwić się o opóźnienia remontu. Sprawdź produkt na internetowych półeczkach sieci sklepu Lidl. Oferta ważna tylko dziś.

Parkside Lidl narzędzia warsztat warsztatowe ..?

Warsztat jest miejscem, do którego zaglądamy regularnie, więc warto zadbać o to, aby był on w pełni wyposażony przed nadchodzącą wiosną. Wielu z nas czekają małe bądź większe remonty, a z urządzeniem, które oferuje sieć sklepów Lidl, możemy wprowadzić nowy design do naszego domu lub mieszkania.

Mowa o akumulatorowej opalarce marki Parkside, dzięki której remontowanie stanie się łatwiejsze. Sama marka słynie z urządzeń wysokojakościowych w przystępnych cenach, o czym wspominaliśmy w niedawno publikowanym artykule. Poniżej przedstawiamy urządzenie, które jest dziś ofertą dnia w sieci sklepów Lidl w niższej o 43% cenie. Jest to okazja warta uwagi, ponieważ promocja wygaśnie już o północy.

Akumulatorowa opalarka

Akumulatorowa opalarka o mocy 250 W marki Parkside to urządzenie do odrywania, formowania lub rozgrzewania. Za sprawą ilości powietrza, które wynosi 170 l/min nasza praca nie będzie zbyt męcząca. W zestawie poza walizką do przechowywania znajdziemy także dyszę redukcyjną, dyszę reflektorową, płaską dyszę oraz skrobaczkę do farb.

Pełny ekran: PARKSIDE Akumulatorowa opalarka 20 V, PHLGA 20-Li B1 (bez akumulatora i ładowarki) - zdjęcie 1


Dane techniczne

  • napięcie: 20 V
  • moc: 250 W
  • ilość powietrza: 170 l/min


Wymiary

  • urządzenie: ok. 192 x 70 x 209 mm
  • dysza redukcyjna: ok. 10,3 x 56,4 x 36,5 mm
  • dysza reflektorowa: ok. 59,3 x 40 x 33 mm
  • dysza powierzchniowa: ok. 57 x 46,6 x 37 mm
  • skrobaczka do farb: ok. 57,5 x 57,5 mm

Cena: 139 zł 79 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 20.01.2023 r.

Promocja na akumulatorową opalarkę dobiegła końca, urządzenie dostępne jest w internetowym sklepie Lidla w regularnej cenie. Niebawem dzień Dziadka, więc jeśli wasz Dziadek lubi majsterkować i całymi dniami siedziałby w warsztacie, to nawet ta oferta może być idealnym pomysłem na prezent.