The TUSK – uchwyt na rękę do telefonu

Naszą uwagę na Kickstarterze zwrócił projekt stworzony przez Derek Rieger o nazwie The TUSK . Thelephone Utility Support Kit (stąd skrót TUSK) umożliwia korzystanie z smartfona bez konieczności fizycznego trzymania go w ręce.

tusk_1

tusk_2

Choć pomysł ten może wydawać się szalony to w tym szaleństwie jest sens. Poruszając się po mieście (np. po Warszawie) za pośrednictwem rowera bez nawigacji łatwo można zabłądzić. Z kolei trzymanie smartfonu cały czas w ręce nie jest zbyt bezpieczne. Z TUSK problem będzie rozwiązany.

tusk_3

tusk_5

Składane ramie umożliwia swobone operowanie smartfonem. W chwili gdy czekamy na wiadomość lub połączenie telefon może być złożony. Jeśli chcemy skorzystać z niego przesuwamy odpowiednio ramię. Chcecie oglądać kurs pielenia ogródka i jednocześnie dbać o swój ogródek? TUSK jest zatem idealny do tego celu.

tusk_4

tusk_7

Niestety do końca kampanii pozostało dziewięć dni, a zebrano tylko 10% zakładanego celu 133 000 $. Jeśli jakimś cudem projekt zostanie sfinansowany w 100% TUSK trafi do sprzedaży w maju 2016 w cenie 59 $.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/thetusk/the-tusk-telephone-utility-support-kit/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

tusk_6

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .