The Sound Reactive Mask – iluminacyjna maska

Świecące maski to doskonały pomysł do niektórych klubów i na duże festiwale muzyczne. Pozwolą się one wyrazić i zostać jednym z najlepiej zapamiętanych motywów udanej imprezy. Co więcej chętnie korzystają z nich również sami artyści, aby wzbogacić swoje show.

The Sound Reactive Mask (2)

The Sound Reactive Mask to maski inspirowane twarzą jaguara. Ich poszczególne sekcje, rozświetlają się bądź gasną w rytm odtwarzanej wokół muzyki. Użytkownik może jedynie dostosować intensywność reakcji na dźwięk. Całość jest zasilana przez trzy baterie AAA.

Nie jest to pierwsze tego typu rozwiązanie. Ponad rok temu opisywaliśmy Qita Light up Masks, które co prawda nie reagowały na dźwięk, ale oferowały większą różnorodność wzorów.

The Sound Reactive Mask (1)

Oby otrzymać własną Sound Reactive Mask, należy wesprzeć jej kampanię na portalu kickstarter, kwotą co najmniej 30 dolarów. Większość zestawów została całkowicie rozsprzedana, dzięki czemu autorzy bez problemu uzyskali próg, mający gwarantować wdrożenie produkcji. Pierwsze maski dotrą do odbiorców już w lutym tego roku.