Taniej nie znajdziesz nigdzie – przecenione urządzenie już jutro może być w twoim warsztacie

Przyjemny remont? Brzmi jak oksymoron prawda? Otóż nie. Remont może być przyjemny, wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednie narzędzia i bez większych problemów w krótkim czasie wykonamy wszystkie zadania. Jeszcze prostsze będzie to z promocjami na elektronarzędzia w sieci sklepów Lidl.

Parkside Lidl narzędzia warsztat warsztatowe wiertarka wiertarko wkrętarka ikona

Czeka cię powieszenie półek w salonie? A może meble w kuchni czekają już za długo? Brak potrzebnego sprzętu stoi na drodze ku twoim planom remontowym? Z siecią sklepów Lidl nic nie stanie na przeszkodzie, aby przestrzeń codziennego użytku była komfortowym miejscem do życia. Szczególnie że aktualnie w promocji jest jedno elektronarzędzie.

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka sprosta niejednemu wyzwaniu, które przed nią postawimy, od skręcenia mebli po tworzenie nie tylko małych, ale też większych otworów, mając przy tym pewność, że będą one mieć regularny kształt. Marka Parkside należy bezpośrednio do sieci sklepów Lidl, a czy ich urządzenia warte są uwagi, przeczytacie tutaj. Samo urządzenie, jakim jest wiertarko wkrętarka, kupimy w internetowym sklepie sieci Lidl w cenie niższej o 50 zł.

Wiertarko wkrętarka akumulatorowa

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka kątowa marki Parkside o napięciu 12 V została wyposażona w dwadzieścia poziomów momentów obrotowych, a jej maksymalny moment obrotowy wynosi 35 Nm. Posiada również dodatkowe ustawienia wiercenia, dzięki którym może wywiercić otwory, które mają maksymalną średnicę 19 mm w drewnie oraz 10 mm w stali. Do zestawu dołączona jest dedykowana walizka do noszenia, siedem wierteł do drewna oraz 25-częściowy zestaw bitów.

Pełny ekran: PARKSIDE PERFORMANCE Wiertarkowkrętarka akumulatorowa 12 V PBSPA 12 B2 - zdjęcie 1

Dane techniczne

  • akumulator: litowo-jonowy 12 V (2 Ah)
  • maks. moment obrotowy: 35 Nm
  • obroty: 1. bieg 0–460 / 2. bieg 0-1750 min⁻¹
  • poziomy momentów obrotowych: 20 + 1 poziom wiercenia
  • uchwyt wiertarski – zakres mocowania: 0,8-10 mm
  • maks. średnica otworu: 19 mm w drewnie / 10 mm w stali

Cena: 359 zł 299 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 19.01.2023 r.

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka marki Parkside wciąż jest dostępna w promocyjnej cenie. Oszczędzając 60 zł, możemy mieć w swoim warsztacie urządzenie, które będzie nam długo służyć. Na pewno nie odkładasz żadnego remontu, tłumacząc brakiem narzędzi? Promocje mają to do siebie, że się prędzej czy później kończą.

Aktualizacja 25.01.2023 r.

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka wyposażona w akumulator litowo-jonowy, dzięki czemu nie musimy martwić się szukaniem gniazdka z prądem, wciąż jest dostępna do zakupu w promocyjnej cenie. Warto przejrzeć swój prywatny warsztat i zaopatrzyć się w urządzenia marki Parkside.