Markowe elektronarzędzia za mniej niż kilka stówek – gdzie szukać promocji w Cyber Monday

W Czarny Piątek kupimy taniej nie tylko różne sprzęty elektroniczne, ale także elektronarzędzia! Podpowiadamy, które strony warto śledzić.

elektronarzędzia czarny piątek

W niektórych sklepach Black Week rozpoczyna się właściwie dzisiaj, inne zaś czekają z ogłoszeniem promocji do piątku, kiedy to odbywa się oficjalnie Black Friday. Mało tego, na tym nie koniec, bo w poniedziałek odbywa się święto o nazwie Cyber Monday, podczas którego także trwają akcje promocyjne obniżające cenę różnych urządzeń! Nie ma co, można się w tym pogubić, dlatego podpowiadamy, na które strony warto śledzić w poszukiwaniu rabatów na elektronarzędzia.

RTVEuroAGD

W sklepie internetowym RTV Euro AGD trwają już dwie promocje mające związek z Black Week. Pierwsza to Black Friday Weekend – Mega rabaty. Druga to Cyber Nocne Promocje, która odbywa się nocą tylko do 11 rano.

Leroy Merlin

Na dzień dzisiejszy nie wiadomo, czy sieć sklepów Leroy Merlin będzie brała udział w Black Friday. Dogrzebaliśmy się jednak do podstrony o nazwie „Black Friday 2022”, na której znajdują się różne podkategorie produktów takich jak: dekoracje, lampy, oświetlenie zewnętrzne, źródła światła, osłony balkonowe, panele i wiele, wiele więcej. Niestety, jeszcze żadne produkty nie posiadają ceny promocyjnej, więc nie wiemy, jaki rabat planują przedstawiciele sieci Leroy Merlin.

Media Expert

Media Expert wprowadziła promocję o nazwie Mega okazje. Black weeks!”, która trwa do końca dzisiejszego dnia.

Vobis

Sklep internetowy Vobis wprowadził promocję o nazwie „BLACK WEEK w Krainie Rabatów”. Podczas jej trwania trwa promocja sięgająca -80%. Według informacji podanych na stronie, co tydzień mają pojawiać się nowe produkty.

Biedronka

Od poniedziałku na stronie internetowej Biedronka Home trwa wyprzedaż z okazji Black Week. Przedstawiciele sklepu postanowili podzielić produkty wyprzedażowe na kategorie, w których znajdują się urządzenia w niższej cenie. My śledzimy dwie z nich: małe AGD oraz elektronarzędzia.

Lidl

Od dziś na stronie internetowej sklepu Lidl pojawiła się akcja promocyjna o nazwie „Black Week”. W jej ramach mamy możliwość zakupienia produktów z rabatem wynoszącym nawet 80%. Przygotowaliśmy artykuł, w którym śledzimy codziennie najlepsze oferty na elektronarzędzia w Lidlu. Aby przejść do zestawienia, kliknij tutaj.