Zdradzam mój sposób na oszczędzanie pieniędzy w Lidlu przed świętami

W sieci sklepów Lidl rozpoczęła się akcja promocyjna, która będzie trwała aż do Wigilii. Dzięki niej możesz zaoszczędzić sporo gotówki. Jak wziąć udział w akcji?

Sieć sklepów Lidl znana jest z licznych promocji, które pozwalają zaoszczędzić gotówki. Czasem są to akcje promocyjne obniżające wartość wybranych produktów, a czasem rabat na całe zakupy. Oczywiście, trzeba spełnić konkretne warunki, by móc cieszyć się niższą ceną produktów. Tak jest i tym razem, gdy przedstawiciele sieci Lidl proponują zwrot pieniędzy za zakupy.

Święta piękne jak zawsze

Od dwudziestego dziewiątego listopada do dwudziestego czwartego grudnia trwa akcja promocyjna o nazwie „Święta piękne jak zawsze”. W jej ramach za wydanie minimum 250 zł na zakupy rabat wynosi 30 zł, a w przypadku wydania na zakupy minimum 450 zł rabat zwiększa się do 70 zł. Według informacji podanych na stronie internetowej sklepu Lidl, rabat ma naliczać się automatycznie odpowiednio w podsumowaniu koszyka.

Co z reklamacjami?

Według regulaminu akcji możliwy jest zwrot towaru, który kupiliśmy korzystając z rabatu. W takiej sytuacji sprzęt musi być nieużywany, a po uwzględnieniu reklamacji otrzymamy zwrot ceny rzeczywiście uiszczonej. Co to znaczy? Oznacza to, że jeżeli zapłaciliśmy za produkt mniej niż wynosi cena regularna, to dostaniemy równowartość kwoty pomniejszonej o rabat.

Świąteczne odliczanie

Codziennie od pierwszego grudnia do dwudziestego czwartego grudnia w aplikacji Lidl Plus w ramach lidlowego kalendarza będzie się pojawiał nowy kupon niespodzianka. Procedura jest prosta: należy aktywować kupon, znaleźć przeceniony produkt w sklepie i zeskanować przy kasie cyfrową kartę Lidl Plus. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Lidl.pl.

Z dodatkowymi 24 kuponami zakupy staną się jeszcze łatwiejsze i… tańsze. Każdy użytkownik aplikacji będzie mógł skorzystać z wyjątkowej okazji, aby zaopatrzyć się w produkty na świąteczny stół, prezenty i nie tylko. 

Informacja prasowa