Suszarka znanej marki przeceniona! Taka niska cena w Carrefour

Bez wątpienia w swoim domu znajdziesz przynajmniej kilka urządzeń tej marki, a teraz możesz dołożyć do kompletu kolejne dzięki przecenom w sieci sklepów Carrefour.

Suszenie włosów to wbrew pozorom wielka sztuka i potwierdzi to zapewne niejedna włosomaniaczka. W sieciach sklepu Carrefour znajdziemy wszelkie urządzenia do stylizacji naszej głowy. Wybrać ze wszystkich dostępnych jedno, które będzie w stanie sprostać wymaganiom nie jest łatwe. Zatem najlepszą opcją jest opieranie się na specyfikacji urządzenia takich jak: moc urządzenia, siła i prędkość nawiewu, regulacja temperatury oraz na doświadczeniu innych użytkowników.

Kolejnym ważnym aspektem jest budżet jaki możemy poświęcić na zakup, warto wtedy brać pod uwagę dostępne promocje. Właśnie takie oferuje sieć sklepów Carrefour. Mimo, że sklep kojarzony jest głownie z artykułów spożywczych, to w ich ofercie znajdziemy także szereg praktycznych akcesoriów przydatnych w każdej dziedzinie życia. Jednym z takich urządzeń jest suszarka do włosów marki Philips o mocy 2100 W, która w internetowym sklepie Carrefour jest w świetnej cenie – 89,00 zł

Suszarka do włosów marki Philips

Suszarka do włosów marki Philips dzięki nasadce ThermoProtect zapewnia naszym włosom wydajne suszenie, dodatkowo posiada funkcję zimnego nawiewu, który jest niezbędny w utrwaleniu oraz wykończeniu stylizacji. Moc 2100 W wytwarza wysoki przepływ powietrza, dlatego po wysuszeniu włosy stają się piękne i lekkie.

Philips Suszarka do włosów 2100 W BHD341/10

 Specyfikacja:

  • Producent: Philips
  • Kod producenta: BHD341/10
  • Kod EAN: 8710103959571
  • Moc: 2100 W
  • Jonizacja: Tak
  • Regulacja temperatury: 3 stopnie
  • Regulacja prędkości: 2 stopnie
  • Zintegrowana regulacja prędkości i temperatury: Tak
  • Funkcja zimnego nawiewu: Tak
  • Nasadka: Koncentrator

Cena: 109 zł 89 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 05.01.2023 r.

Suszarka do włosów marki Philips jest hitem cenowym w sieci sklepów Carrefour. Jej specyfikacja wskazuje na dobrą jakość urządzenia, które zadba o nawet najbardziej wymagające włosy. Promocja, o której pisaliśmy, nadal jest dostępna i urządzenie możemy nabyć w cenie 89 zł. Oferta wygaśnie 11.01.2023 r.

Aktualizacja 09.01.2023 r.

Niespełna dwa dni dzielą nas od końca promocji suszarki do włosów – marki Philips. Zapewne ostatnie sztuki są dostępne na magazynach sieci sklepów Carrefour. Może to być idealny pomysł na prezent dla kogoś albo dla siebie. Czasami warto się rozpieszczać, a cena jest bardzo korzystna.

Aktualizacja 13.01.2023 r.

Szczęśliwy piątek trzynastego z siecią sklepów Carrefour! Na internetowej stronie sklepu nadal dostępna jest suszarka do włosów znanej marki – Philips, co już jest fajną informacją. Jednak jest ciąg dalszy dobrych wieści. Urządzenie możemy kupić w jeszcze niższej cenie. Niższej od tej sprzed kilku dni. Warto przejrzeć wirtualne półeczki sieci sklepów Carrefour.

Aktualizacja 16.01.2023 r.

Sieć sklepów Carrefour nie przestaje nas rozpieszczać promocyjnymi ofertami. Na internetowej stronie sklepu nadal dostępna jest suszarka do włosów marki Philips, w jakże przystępnej cenie – 75 zł. Promocja ta obowiązuje do 08.02.2023 r. Internetowe półki czekają, aż sięgniesz po swój egzemplarz.

Aktualizacja 18.01.2023 r.

Wasza suszarka nie spełnia oczekiwań? Koniecznie zapoznaj się z ofertą Carrefour. Podpowiemy, że znajduje się tam suszarka marki Philips w cenie 75 zł. Czy to nie jest dobry moment na przetestowanie czegoś nowego? Zakupy w internetowym sklepie sieci sklepów Carrefour to tylko jedno kliknięcie.