Stylowy rysik do iPad czyli 53 Pencil

Mało znana w Polsce firma FiftyThree stworzyła stylowy rysik do iPadów oraz iPhone o nazwie Pencil. Rysik ten współpracuje z iPad 3, 4, Air (wszystkie wersje), mini (wszystkie wersje) oraz iPhone 4S (i wyżej).

pencil_1

Pencil nie jest tylko kolejnym gadżetem, za jego pomocą można tworzyć profesjonalne rysunki. A wszystko to ukryte jest w formie ołówka. Pencil oprócz rysowania potrafi także gumować oraz mieszać kolory (efekt blend). W środku FiftyThree Pencil znajdziemy także wbudowaną baterię, którą możemy podładować.

pencil_2

Długopis ten dostępny jest w trzech kolorach: grafitowym, złotym oraz w odcieni orzecha włoskiego. Dwie ostatnie wersje kosztują 49.99 euro, natomiast wersja grafitowa jest o 10 euro tańsza. Dodatkowym atutem jest udzielana przez firmę 53 gwarancja zadowolenia. Jeśli w ciągu 30 dni produkt nie spełni waszych oczekiwań możecie go zwrócić otrzymując rekompensatę finansową (wartość Pencil).

[iframe src=”https://player.vimeo.com/video/78124534″ width=”600″ height=”480″ frameborder=”0″ webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe]

pencil_3