Star Spangled Bangle – kosmiczna bransoletka

Biżuteria od zawsze była ważnym elementem ubioru każdej kobiety. Jednak ciężko wymyślić coś nowego, a zarazem atrakcyjnego. Jednak twórcy Star Spangled Bangle podołali temu zadaniu tworząc kosmiczną (dosłownie i w przenośni) bransoletę na rękę.

space_branslet_1

Zamiast drogich kryształków wykorzystano 15 diod LED. To co jest nietypowego w niej to to, co się na tej bransolecie znajduje. Utrwalona została bowiem konstelacja Carina, która oddalona jest od Ziemi o 20 000 lat świetlnych. W jej odkryciu miał udział popularny teleskop Hubble’a.

space_branslet_2

space_branslet_3

Star Spangled Bangle waży tylko 90 gramów.  Efekt końcowy wzbogacony jest o migające na kolor biały diody LED. Podczas jednego cyklu efekt ten jest w stanie utrzymać się przez osiem godzin. Samo ładowanie zajmuje jedynie godzinę. Luminację możemy oczywiście wyłączyć jednym przyciskiem. Jeśli jesteście zainteresowani tą bransoletą odsyłamy was na stronę sklepu ThinkGreek gdzie za jedyne 59 $ możecie ją nabyć.

space_branslet_4

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/jx1k6kF4lOM” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .