Jakie sprzęty do ogrodu warto aktualnie kupić w sklepie Lidl?

Tym razem można wyszukać interesujące nas sprzęty do ogrodu w wyprzedażowej cenie zarówno w sklepie online jak i w placówkach stacjonarnych. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą.

Jeżeli jesteś posiadaczem ogrodu to zapewne przydadzą się odpowiednie sprzęty do ogrodu, które ułatwią różnorakie prace. Posiadacze ogrodów wiedzą ile czerpie się satysfakcji z dobrze wykonanej pracy. Efekty widać niemalże od razu. Można śledzić jak z małych sadzonek rozwijają się kwiaty czy jak rosną i zagęszczają się przycięte krzewy. Dobrze skoszony trawnik odwdzięczy się soczystą murawą. Jednak, aby ogród ładnie się prezentował przez cały sezon wymaga od nas także nakładu pracy. Właśnie w sklepie internetowym Lidl trwa wyprzedaż urządzeń marki Parkside i Pasrkside Performance, które ułatwiają pielęgnację zieleni.

Sprzęty do ogrodu – oferta stacjonarna

Sobota 7 października to dzień, kiedy w sklepach stacjonarnych Lidl można będzie kupić przydatne narzędzia do ogrodu. W promocyjnej cenie, aż o 27% taniej można będzie kupić zestaw pił ręcznych 3w1 z czterema brzeszczotami, które umożliwiają piłowanie metalu, tworzyw sztucznych, konarów i gałęzi oraz drewna. Ponadto dostępne na sklepowych półkach będą:

  • Teleskopowe nożyce z piłą do pielęgnacji drzew Parkside
  • Elektryczna piła łańcuchowa 1600 W Parkside
  • Elektryczny odkurzacz do liści 3000 W z rozdrabniaczem i dmuchawą Parkside
  • Ostrzałka elektryczna 65 W Parkside
  • Stacja pogodowa sterowana radiowo
  • Reflektor solarny LED z czujnikiem ruchu

Elektryczny odkurzacz do liści 3000 W z rozdrabniaczem i dmuchawą Parkside

Elektryczny odkurzacz do liści 3000 W z rozdrabniaczem i dmuchawą Parkside

Elektryczny odkurzacz do liści o mocy 3000 W to sprzęt, który może być używany jako dmuchawa, odkurzacz lub urządzenie z funkcją niszczarki (rozdrabniania). Wyposażony jest w worek o pojemności 55 l. Wygodę użytkowania zwiększa pas naramienny.

Cena: 279,00 zł Przejdź do sklepu

Sprzęty do ogrodu w sklepie online

Sklep internetowy sieci Lidl ma całkowicie nową ofertę wyprzedażową. Pojawiła się na przykład myjka ciśnieniowa PHD 170 B2 o mocy 2400 W marki Parkside. Można ją kupić aż o 40 % taniej, co jest sporą oszczędnością. To urządzenie sprawdzi się w wielu pracach porządkowych w gospodarstwie. Ciekawą propozycją jest także wózek ogrodowy transportowy GGW 250, który można nabyć wydając 50 zł mniej względem ceny regularnej. Wózek ten ma łożyskowane pompowane koła i udźwig 250 kg. Sprawdzi się więc w przewożeniu ciężkich worków z ziemią, nowych roślin lub narzędzi grodowych. Warto wiedzieć, że przyczepka na funkcję wywrotki.

Sprawdź także, jakie elektronarzędzia można kupić w wyprzedażowej cenie w sklepach stacjonarnych Lidl. Znajdziesz tu zawsze aktualne informacje o najciekawszych promocjach.

Myjka ciśnieniowa PHD 170 B2 Parkside

Myjka ciśnieniowa PHD 170 B2 Parkside

Myjka ciśnieniowa PHD 170 B2 o mocy 2400 W marki Parkside posiada funkcję samozasysania, co oznacza, że nie musi być podłączona do stałego ujęcia źródła wody. Może ją także pobierać na przykład ze zbiorników z deszczówką. Urządzenie uruchamia się i wyłącza po naciśnięciu lub zwolnieniu uchwytu na pistolecie. Jest to system Auto-Start/-Stop, który umożliwia zużywanie tyle wody i energii ile jest konieczne. Wysokociśnieniowy wąż o długości 10 m jest tak skonstruowany, że nie skręca się. Ponadto wygodę obsługi urządzenia zwiększają koła, więc łatwo jest przesunąć sprzęt w wybrane miejsce.

Myjka PHD 170 B2 wyposażona jest w wydajną aluminiową pompę, która wytwarza maksymalne ciśnienie 180 bar, przy czym ciśnienie robocze wynosi 115 bar. Maksymalnie tłoczy wodę do 500 l/h. Wyposażona jest w bogaty zestaw akcesoriów. Dzięki temu dobrze sprawdzi się do czyszczenia różnych powierzchni, na przykład balkonu, mebli ogrodowych czy karoserii samochodu.Myjka PHD 135 D5 posiada praktyczne uchwyty na obudowie, dzięki czemu łatwo przechowuje się załączone akcesoria. W zestawie: uchwyt pistoletu, lanca, standardowa dysza Vario, końcówka Turbo, obrotowa szczotka do mycia z przegubem łamanym, igła do czyszczenia dysz, złączka do wody z wkładem z sitkiem, szybkozłączka z adapterem do węża ogrodowego, wąż wysokociśnieniowy o dł. 10 m oraz butelka środka czyszczącego (500 ml).

Cena: 799,00 zł Cena: 479,40 zł Przejdź do sklepu

Elektryczny wertykulator i aerator 2w1 PLV 1500 B1 Parkside

Elektryczny wertykulator i aerator 2w1 PLV 1500 B1 Parkside

Elektryczny wertykulator i aerator to urządzenie wielofunkcyjne. Wybierając walec wertykulatora, który wyposażony jest w 10 podwójnych noży, usuwamy zalegające na trawie uschnięte resztki oraz mech. Natomiast walec aeratora służy do napowietrzania trawnika. Dzieje się to dzięki końcówkom, które wbijają się w ziemię doprowadzając powietrze. Urządzenie to ma moc 1500 W, a jego głębokość działania można regulować wybierając jeden z czterech poziomów. Usunięte resztki traw, chwastów, liści i mchów trafiają do kosza o pojemności 50 l, który ma okienko, przez które można kontrolować stopień wypełnienia kosza. Warto wiedzieć, że sprzęt można łatwo przechowywać na uchwycie naściennym.

Cena: 499,00 zł Cena: 349,30 zł Przejdź do sklepu

 Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów PGSA 4 A2, 4 V Parkside

Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów PGSA 4 A2, 4 V

Akumulatorowe nożyce służą do przycinania trawy i krzewów, w zależności od wybranego noża. Ostrza te łatwo wymienia się dzięki systemowi zatrzaskowemu. Nóż do cięcia trawy ma szerokość 8 cm, natomiast do krzewów ma 12 cm i może ścinać gałęzie do 8 mm grubości. Urządzenie wyposażone jest w akumulator litowo-jonowy o parametrach 4 V i 2 Ah.

Cena: 99,00 zł Cena: 59,40 zł Przejdź do sklepu

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 12 V, PHSA 12 B1 Parkside

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu PHSA 12 B1

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu wykonane są ze stali szlifowanej laserowo. Przeznaczone są do cięcia gałęzi o maksymalnej średnicy 12 mm. Jednorazowo można przyciąć krzew na długości około 35 cm. Wygodę użytkowania zwiększa uchwyt pokryty powłoką Softgrip oraz wyłącznik bezpieczeństwa z szybkim zatrzymaniem noża, który można obsługiwać obiema rękami. Warto wiedzieć, że przechowywanie narzędzia ułatwia ochronna osłona ostrza oraz uchwyt, który umożliwia zawieszenie nożyc na ścianie. Należy zwrócić uwagę, że akumulatorowe nożyce sprzedawane są bez akumulatora i ładowarki.

Cena: 149,00 zł Cena: 89,40 zł Przejdź do sklepu

Narzędzia marki Parkside można kupić miedzy innymi w sieci sklepów Lidl. Ponieważ często piszemy o sprzętach i urządzeniach tej marki, postanowiliśmy przygotować własną opinię o tym, czy narzędzia ogrodowe z Lidla są warte uwagi.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!