Sprzątanie nigdy nie było tak przyjemne! Już dziś w Lidlu!

Dzięki promocji Lidla możecie zapomnieć o wystawianiu wiadra i wyciskaniu mopa przy sprzątaniu. Cyber Monday nie odbiega promocjami od tych piątkowych. Sprawdźcie najlepsze oferty lidla.

Mop akumulatorowy marki Silvercrest

Jego główną cechą jest możliwość stosowania bezprzewodowo, co bez wątpienia ułatwi pracę na dużych, ale i tych mniejszych powierzchniach. Na jednym napełnionym zbiorniku możemy wyczyścić nawet 80 m². Urządzenie nadaje się do różnych podłóg, takich jak: laminat, płytki, parkiet lub podłogi z tworzyw sztucznych. Sprzęt wyróżnia się także automatycznym (wałek przechodzi w stan pracy i obraca się, dzięki temu woda w komorze jest automatycznie zbierana przez obracający się wałek) zwilżaniem wałka obrotowego świeżą wodą z komory wałka czyszczącego. Zestaw zaopatrzony jest w dwa zbiorniki, jeden na świeżą wodę, drugi na brudną. Na koniec warto zauważyć, że akumulator wyposażony jest we wskaźnik LED, dzięki czemu będziemy zawsze znać poziom naładowania baterii.

Pełny ekran: SILVERCREST Mop akumulatorowy SHBR 7.2 A1 - zdjęcie 2

Parametry techniczne

  • akumulator litowo-jonowy: 7,2 V / 2600 mAh
  • wejście adaptera: 100-240 V~ / 50/60 Hz / 0,3 A
  • wyjście adaptera: 9,6 V / 0,5 A / 4,8 W
  • czas pracy: do 25 minut
  • zbiornik świeżej wody: 300 m
  • lzbiornik brudnej wody: urządzenie: 180 ml
  • zbiornik brudnej wody: stacja: 1650 ml

Cena: 349 zł 139 zł przejdź do sklepu

Czy warto?

Zarówno opis, jak i parametry techniczne wskazują na opłacalność zakupu tego urządzenia. Lidl z okazji Cyber Monday zastosował jedną z większych zniżek dostępnych tego dnia. -60% sprawia, że cena mopa jest jeszcze bardziej korzystna. Dodatkowo gwarancja na okres trzech lat zapewnia nas, że bez wątpienia możemy zainwestować swoje pieniądze w zakup tego urządzenia.