Skonfiguruj swoje buty czyli ShiftWear

Dlaczego podczas kupowania butów zmuszeni jesteśmy do określonego designu? Takie pytanie zadali sobie twórcy Shiftwear, wyjątkowych butów z możliwością dowolnej konfiguracji. W ShiftWear L1 zamontowano po bokach elastyczny ekran e-papierowy.

shiftwear_1 shiftwear_5

Wygląd animacji na butach możemy łatwo ustawić przy użyciu aplikacji na smartfony (iOS oraz Android). Zapomnijcie o nudzie, efektowne animacje sprawią, że wasze buty dosłownie ożyją.  Dokładnie rozwiązano także problem baterii, otóż podczas chodzenia bateria ta samoczynnie się ładuje.

shiftwear_2

Drugą opcją jest możliwość bezprzewodowego podładowania baterii.Dostępnych jest pięć wersji kolorystycznych będących połączeniem biało-czarno: czarnym, czerwonym, zielonym, żółtym i niebieskim.

shiftwear_3

Na indiegogo na 19 dni przed końcem zebrano aż 127 885 $, z zakładanego celu 25 000 $(512% więcej). Para butów SwiftWear L1 Classic jest dostępna do kupienia za 199 $. Limitowana wersja H1 ograniczona do 2000 sztuk z motywem anime kosztuje aż 1000 $.

shiftwear_4

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/O5XhzmjUVnk” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]