Nie jest tajemnicą, że w internetowym sklepie Biedronka Home raz po raz można natrafić na sprzęty i urządzenia znanych marek. Obok nich stoją też pojazdy takie, jak hulajnogi elektryczne. A gdy sklep decyduje się na obniżkę ceny, oferta robi się naprawdę interesująca.

O hulajnogach elektrycznych tej marki pisałam już niedawno w tym artykule. To bardzo ciekawa linia jednośladów, które stworzono z myślą o bardziej wymagających użytkownikach. E-hulajnogi marki Ruptor, bo o nich właśnie mowa, to sprzęt dla tych, którzy w kwestii elektromobilności nie idą na kompromisy.

Ruptor R1 w Biedronce

Hulajnoga elektryczna Ruptor R1 nie tylko prezentuje się pancernie, ale i – jak zapewnia producent – należy do wyjątkowo wytrzymałych jednośladów. Pojazd ten wyposażono w silnik o mocy 500 W. Dzięki temu hulajnoga poradzi sobie z udźwignięciem użytkownika o wadze do 120 kg. Bez problemu też pokona różnego rodzaju wzniesienia i przeszkody. Dodatkowym atutem, o który zadbano w przypadku tego modelu, jest napęd na tylne koło. Zasługą tego rozwiązaniu ma być fakt, iż hulajnoga gładko wchodzi w zakręty. Jednoślad ma pojemną baterię, która umożliwia przejechanie nawet 80 km na jednym naładowaniu. Ponowne jej naładowanie zajmie natomiast 9-10 godzin.

Pojazd posiada amortyzatory, co wpływa oczywiście znacząco na komfort jazdy. Ich zadaniem jest absorpcja wszelkich nierówności terenu. Całości dopełniać mają 2 niezawodne hamulce tarczowe. Na dodatkowym, ale jakże ważnym wyposażeniu znajdziemy pełne oświetlenie oraz kierunkowskaz. Nie zapomniano też o aplikacji mobilnej, która umożliwia bieżący odczyt danych i informacji. Oczywiście nie oznacza to, że pojazd nie został wyposażony w wyświetlacz – jest on zamontowany na kierownicy i można na jego ekranie odczytać takie parametry, jak aktualna prędkość, tryb jazdy, przebyty dystans, aktywność świateł i migaczy, a także – alerty o usterkach i informacje o poziomie naładowania baterii.

Co istotne, hulajnogę łatwo złożyć do kompaktowych rozmiarów. To informacja ważna szczególnie dla tych, którzy zamierzają wozić ją w bagażniku samochodu lub przechowywać w mieszkaniu.

Hulajnogę możesz kupić w internetowym sklepie Biedronka Home za 2799 zł zamiast 3299 zł. Promocja potrwa tylko do 6 sierpnia! Czy to dobra cena? W porównaniu do innych dystrybutorów, oferta popularnego dyskontu prezentuje się bardzo korzystnie.

Zobacz też koniecznie, jaki ekspres do kawy Biedronka przeceniła aż o połowę!

Jestem dziennikarką, specjalizującą się w zagadnieniu nowych mediów. W Think-About zajmuję się przede wszystkim tematyką AGD, którą poznałam już od podszewki. Największą przyjemność sprawia mi odkrywanie innowacyjnych rozwiązań i technologii. Zachwyca mnie dobry design, który uważam za równie ważny, jak funkcjonalność sprzętów. Potrafię docenić stosowane w sprzętach domowych sprytne rozwiązania. Satysfakcję czerpię też z wyszukiwania perełek cenowych – gdy tylko jakąś znajdę, od razu biegnę podzielić się nią z czytelnikami. Mam oko do produktów, które szybko stają się prawdziwymi bestsellerami. Wierzę, że na każdy temat można napisać coś ciekawego. Dbam jednak, by artykuły były nie tylko wysokiej jakości merytorycznej, ale również – by były przejrzyste i przyjemne dla oka. Doskonale czuję się pisząc artykuły, jednak prawdziwa frajda to, oczywiście, recenzowanie testowanych osobiście urządzeń. Niestety, często przywiązuję się do nich tak bardzo, że nie umiem z czymś rozstać i prędko biegnę po swój własny egzemplarz. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Papieskim Jana Pawła II w Krakowie. Zdecydowałam się na specjalizację koncentrującą się na tematyce nowych mediów. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zbierałam w redakcjach portali internetowych. Zajmuję się między innymi tematyką prawa, finansów i nieruchomości. Czytelnicy mogą też kojarzyć mnie np. z redakcji PCWorld, w której do niedawna odpowiadałam za tematykę ofert i AGD. Jestem współtwórczynią książki „Digital 5.0: wywiady o mediach cyfrowych i technologii”. Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałam w akademickim magazynie, pisząc felietony. Mieszkam w Krakowie, choć pochodzę z Krynicy. Prywatnie jestem żoną, mamą i opiekunką dwóch adoptowanych kotów. Pasjonuje mnie polityka i obserwacja ludzkich zachowań społecznych. Relaksuję się, tworząc rękodzieło – uwielbiam tworzyć piękne rzeczy, które jednocześnie są funkcjonalne i nie służą tylko do podziwiania. Choć jestem domatorką, z przyjemności uciekam od codzienności pod namiot, odpoczynku szukając w lesie. Z wytęsknieniem upatruję chwili, gdy na stałe ucieknę na wieś i zamieszkam pod własnym lasem.