Ruggie – budzący dywanik

Ruggie to ciekawa hybryda budzika i dywanu, pozwalająca na skuteczne wybudzanie. Pomysł jest wam zapewne dobrze znany z portali rozrywkowych, a opisywany produkt to jego dopracowana wersja.

Ruggie

Dywanik ma wbudowany wyświetlacz, z tradycyjnym zegarkiem cyfrowym. Kiedy budzik zacznie dzwonić, jedyną metodą na jego wyłączenie jest oparcie na nim obu nóg przez 3 sekundy. Postawienie jednej nogi, klepnięcie dłonią czy wrzucenie czegoś ciężkiego nie będzie w tym wypadku pomocne.

Dodatkowo wyłączenie budzika, uaktywni zabawny głos, który wygłosi motywacyjną pochwałę. Dodatkowe wgrania można wgrać bezpośrednio z komputera, za pomocą dedykowanego kabelka. Autorzy zapewniają, że dywanik z budzikiem jest nie tylko praktyczny lecz również wygodny, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, dostosowujących się do kształtu stóp.

Aby otrzymać własny Ruggie, należy wesprzeć jego kampanię crowdfundingową na portalu kickstarter.com, kwotą co najmniej 110 dolarów. Wysyłka do polski kosztuje dodatkowe 28 dolarów. Autorzy zebrali kwotę, która ma gwarantować wdrożenie produkcji. Pierwsze Ruggie mają trafić do nabywców we wrześniu 2016.