Recenzja przewrotnej lampki – Page By Page Lamp

O czym mowa?

Gadżety USB należą zazwyczaj do kategorii sprzętu, który wiele osób chciałoby mieć, ale tylko nieliczni zdecydują się na zakup. Oczywiście taka relacja czyni z nich idealne prezenty, które przecież nie muszą być przydatne, lecz mają cieszyć. Nic dziwnego prze przewrotna lampka Page By Page trafiła do oferty naszego ulubionego sklepu z upominkami, 4Gift.pl.

page_by_page (6)

Mieliśmy okazję pobawić się wspomnianą lampką. Czy nada się na prezent, którego nie będziemy się wstydzić?

 

Wygląd i budowa

Lampka trafiła do nasz w szarym, zupełnie płaskim kartoniku. Jego wnętrze kryło naszą przewrotną lampkę oraz zestaw dwóch abażurów.

page_by_page (7)

Sama lampka ma konstrukcję przypominającą kalendarz biurkowy. Kartonowa podstawka ze spiralką pozwalającą na przerzucanie kolejnych stron. Gdzieś z tyłu plącze się ogonek w postaci białego kabla USB.

 

Użytkowanie

Założenie abażuru jest dość proste – wymaga zagięcia miękkiego tworzywa w kilku miejscach i umieszczenia go pod karteczkami. Niezbyt pomocna okazuje się instrukcja, która w pokraczny sposób utrudnia ogarnięcie naprawdę łatwej czynności.

page_by_page (8)

page_by_page (9)

Karteczki w kalendarzu wykonane są z dość grubego materiału, przypominającego połączenie plastiku i papieru. Kolejne strony zawierają kola lampkowych wariacji, które wymyślił producent. Ostatnie trzy strony są puste, dzięki czemu sami możemy nanieść na nie dowolną grafikę. Rozwiązanie sprawdzi się więc jako prezent okazjonalny i spersonalizowany, ponieważ możemy go własnoręcznie ozdobić stosownie do okazji.

page_by_page (2)

page_by_page (1)

Page By Page Lamp oparta została na zestawie kilku niewielkich, białych diodek. Ich włącznik, będący jednocześnie panelem zabezpieczającym, znajduje się bezpośrednio pod abażurem. Światło jest wyjątkowo delikatne. Nie ma najmniejszych szans aby poczytać przy nim książkę, bądź oświetlić klawiaturę. Lampka sprawdzi się natomiast przy budowie nastroju, lub do przełamania ciemności (np. w pokoju dziecka). Największym minusem są chyba same diody – nie dość mocne aby coś oświetlić, jednocześnie na tyle mocne że przy zgaszonym świetle, pojedyncze punkciki widoczne są pod abażurem, odbierając całości nieco magii.

page_by_page (4)

Podsumowanie

Przewrotna lampka jest ciekawym i godnym polecenia gadżetem. Wpasowuje się ona w nurt rzeczy zupełnie niepotrzebnych, jednakże spełnia swoje zadanie ciesząc oko. Na pochwałę zasługuje dobre wykonanie, które nie jest sprawą oczywistą w przypadku tego typu drobiazgów. Największy potencjał w roli prezentu, dają pozostawione puste strony, dzięki którym ktoś może otrzymać naprawdę niezwykły upominek.

Przewrotna lampka Page By Page Lamp, została przez nas wyróżniona w kategorii:

TA Poleca

Kilka słów na temat lampki znajdziecie również w naszym tygodniowym zestawieniu sprzętu:

Za udostępnienie produktu do testów, dziękujemy sklepowi:

4gift

Aparat: Canon M