Promocja dnia w Lidlu – oto produkt, który taniej kupisz tylko dziś

Codziennie Lidl oferuje super promocję na produkt dnia. Warto zwrócić na nią uwagę, bo zgodnie z nazwą jest akcja, która trwa tylko jeden dzień.

SILVERCREST Poduszka do masażu shiatsu pleców lub karku

Cena regularna: 119 złotych Cena promocyjna: 99 złotych przejdź do sklepu

SILVERCREST Poduszka do masażu shiatsu pleców lub karku lidl promocja tylko dziś

Produkt jest poduszką do masażu karku i pleców, która wykorzystuje techniki masażu shiatsu, polegające na uciskaniu palcami. Posiada 4 przeciwbieżne głowice masujące, które obracają się do wewnątrz i na zewnątrz, co sprzyja relaksowi i rozluźnieniu mięśni.

Poduszka posiada również funkcję podgrzewania ze wskaźnikiem świetlnym. Jest pokryta miękką, zdejmowaną i nadającą się do prania w pralce poszewką, wykonaną z tkaniny siatkowej. Jest łatwa w użyciu dzięki przełącznikowi ręcznemu i posiada pasek z rzepem ułatwiający mocowanie do krzeseł. Zasilanie wynosi 100-240 V~ 50/60 Hz przy napięciu wyjściowym 12 V. Poduszka do masażu pleców zużywa 12 W, a poduszka do masażu karku 14,4 W. Poszewka wykonana jest w 100% z poliestru, a jej wymiary to 33 x 18,5 x 11,5 cm (szer. x wys. x gł.) dla poduszki na szyję i 33 x 23,5 x 11,5 cm (szer. x wys. x gł.) dla poduszki na plecy. Przewód zasilający ma długość 1,8 m, a przewód przełącznika ręcznego ma długość 95 cm. Waga wynosi 1,33 kg dla poduszki na szyję i 1,41 kg dla poduszki na plecy. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją.