Pooch Selfie czyli zrób selfie z psem

Śmiało można powiedzieć, że obecnie panuje moda na tak zwane Selfie. Selfie w lustrze, selfie w autobusie, selfie w windzie. A czemu by tak nie zrobić sobie selfie z psem? Pooch Selfie jest własnie takim urządzeniem, które pomoże wam w realizacji tego zadania.

pooch_1 pooch_2

Pooch Selfie jest tak naprawdę specjalną nakładką, na której zamontowana jest piłeczka dla psa. Ale to właśnie ona sprawia, że nasz pupil skupia uwagę na kamerze. Po wykonanym zdjęciu możemy rzucić piłką w dal, by nasz pies wykonał aport. Proste, a jakie genialne? Nakładka ta dopasowuje się zarówno do smartfonów, jak i tabletów.

pooch_3

pooch_4

Pooch Selfie na 16 dni przed końcem kampanii na kickstarterze zgromadził 20 838 $. Twórcy do realizacji swojego projektu potrzebowali jedną trzecią tej kwoty (7 000$). Sama nakładka Pooch Selfie z piłką kosztuje jedynie 10 $. Wysyłka rozpocznie się już w grudniu 2015.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/poochselfie/pooch-selfie-the-best-way-to-capture-selfies-with/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

pooch_5