Pomysłowa bluza z poduszką

Ogromnym sukcesem zakończyła się zbiórka funduszy na Kickstarterze na Hypnos. Josh Woodle, twórca Hypnos zgromadził 320 000 $ z zakładanego celu 30 000 $. Hypnos z pozoru może przypominać modną bluzę z kapturem dla niej lub niego. Hypnos ma kosztować 49 euro.

hypnos_1

hypnos_2

Jednak cały fenomen tkwi w kapturze. Tam bowiem w sposób dyskretny zamontowano poduszkę, którą aktywujemy poprzez nadmuchanie. Jeśli musicie w drodze przespać kilka godzin to jest to rozwiązanie idealne. Bluza ta dostępna jest w dwóch odcieniach szarości oraz w czerni.

hypnos_3

hypnos_6

Dostępnych jest kilka wariantów Hypnos. Możemy wybrać bluzę, którą zakładamy przez głowę, jest też wersja z zamkiem z przodu, a także Hypnos jako kurtka. Najmniejszym rozmiarem jest wersja XS, a największym XXL.

hypnos_5

Pomysł na wykorzystanie bluzy do czegoś jeszcze wcale nie jest taki nowy. Jakiś czas temu powstała bluza Boozie, w której ukryto funkcjonalność bukłaka. Ciekawym pomysłem jest też vapRwear, czyli bluza z elektronicznym papierosem.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/502337607/hypnos-the-worlds-best-sleep-hoodie/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

hypnos_4