poniedziałek 30 stycznia 2023

partnerzy

Tap&Swipe – Miesięcznik wydawany w wersji na tablety z systemami Android lub iOS. Jego tematem przewodnim jest lifestyle ukierunkowany na nowe technologie i gadżety. Każdy numer magazynu wydawanego przez Ringier Axel Springer Polska, zawiera artykuły przygotowywane przez redakcję Think-About.

Tap&Swipe

Koło Naukowe Elektrotechniki w Systemach Transportowych – Aktywna grupa studentów Politechniki Warszawskiej. Koło jest współorganizatorem Naukowego Dnia Dziecka, oraz zawodów Lego Sumo dla najmłodszych. Ogrom ciekawych projektów z pogranicza transportu i robotyki, zachęcił redakcję Think-About do objęcia stałego patronatu nad większością przedsięwzięć.

KNEST LOGO

 

 

 

 

 

 

PolakPotrafi.pl to pierwszy i największy w Polsce portal crowdfundingowy, wspomagający finansowanie Twoich pomysłów! Dzięki PolakPotrafi.pl możesz stać się częścią ciekawych i kreatywnych projektów (z różnych dziedzin) poprzez udzielenie wsparcia finansowego ich twórcom. Z PolakPotrafi.pl możesz zrealizować także własny, innowacyjny, niepowtarzalny pomysł.

polakpotrafiLogo

 

Nasze opinie na temat najciekawszych innowacji można usłyszeć w:

czworka

 

 

 

 

 

 

 

Przy tworzeniu naszych publikacji współpracowaliśmy z markami:

 

Jesteś przedsiębiorcą zainteresowanym innowacyjnym podejściem do technologii? Prowadzisz stronę o zbliżonej tematyce? – Chętnie nawiążemy współpracę, zapraszamy do zakładki „Kontakt

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *