Oferta elektroniki w sklepie Kaufland zaskakuje niskimi cenami

Szukasz prezentu na Dzień Babci i Dziadka? A może poszukujesz sprzętów elektronicznych dla swojego domu? Mamy dla Ciebie przygotowaną ofertę.

kaufland-tania-elektronika-najlepsze-promocje

Sprzęty elektroniczne są niezbędne w każdym domu i dziś trudno sobie wyobrazić bez nich życie. Wspomagają nas praktycznie w każdym aspekcie życia: podczas gotowania, sprzątania, a nawet pielęgnacji ciała. O tym ostatnim wiedzą zwłaszcza panie, które co rano pielęgnują włosy i ciało, by pięknie wyglądać. Nie trzeba jedna wydawać dużo pieniędzy, by taki sprzęt posiadać. Niektóre z urządzeń można znaleźć w popularnych dyskontach, a jednym z nich jest Kaufland. Przedstawiciele sieci przygotowali dla swoich konsumentów nową ofertę, która obowiązuje od czwartku 19 stycznia do środy 25 stycznia. Pełna oferta dostępna jest tutaj.

Opiekacz 3 w 1 Switch On

To urządzenie o mocy 750 W. Dzięki wymiennym płytkom opiekacz sprawdzi się jako toster do przygotowania chrupiących kanapek. Przygotujesz w nim ciepłe i pachnące gofry. Może także służyć jako urządzenie do grillowania. Opiekacz Switch On posiada automatyczną kontrolę temperatury.

Kaufland sprzęty elektroniczne Opiekacz 3 w 1 Switch On

Cena: 119,90 zł Przejdź do sklepu

Mikser ręczny z misą

Mikser ręczny posiada moc 300 W. Do urządzenia dołączona jest misa o pojemności 3,4 l, osłona chroniąca przed pryskaniem, końcówki do mieszania oraz haki do ugniatania ciasta. Posiada 5 poziomów prędkości i funkcję turbo. Okres gwarancji obejmuje 3 lata.

Kaufland sprzęty elektroniczne Mikser ręczny z misą

Cena: 149,90 zł Przejdź do sklepu

Młynek do kawy KM-A0201

Przyzwyczailiśmy się do kupowania mielonej kawy lub korzystamy z ekspresów, które same mielą ziarna przed przygotowaniem naparu. Mimo wszystko warto mieć w swoim wyposażeniu młynek, który często okazuje się przydatny w najmniej oczekiwanych momentach. Urządzenie to posiada moc 150 W, a dołączone do zestawu noże i miska wykonane są ze stali nierdzewnej. Jednorazowo możemy zmielić do 70 g ziaren kawy.

Kaufland sprzęty elektroniczne Młynek do kawy KM-A0201

Cena: 49,99 zł Przejdź do sklepu

Mini piekarnik MO-A0201 marki Switch On

To fantastyczne urządzenie, które – jeśli nie posiadasz piekarnika – powinno znaleźć się w Twojej kuchni. Mini piekarnik ma moc 1200 W i posiada trzy programy grillowania/pieczenia. Możemy korzystać z regulacji temperatury w zakresie 70 – 230°C oraz minutnika, który odmierza czas jednej godziny. W zestawie znajdziemy ruszt do grillowania, blachę do pieczenia, szczypce oraz wyjmowaną tackę na okruchy.

Kaufland sprzęty elektroniczne Mini piekarnik MO-A0201 marki Switch On

Cena: 222,22 zł Przejdź do sklepu

Suszarka do włosów HD-H010

Niezbędna w każdej łazience. Urządzenie o mocy 2300 W. Posiada możliwość regulacji temperatury (trzy stopnie). Suszarka ma dwa stopnie nadmuchu z przyciskiem cool shot oraz z funkcją jonizacji. Do zestawu dołączona jest dysza do stylizowania i dyfuzor.

Kaufland sprzęty elektroniczne Suszarka do włosów HD-H010

Cena: 75 zł Przejdź do sklepu

Trymer do nosa i uszu NT-C0201 marki Switch On

Przydatny dla każdego mężczyzny. Posiada obrotowe ostrza, nasadkę konturową i dwie nasadki grzebieniowe. Do zestawu dołączony jest pędzelek do czyszczenia, instrukcja użytkowania, osłona oraz bateria.

Kaufland sprzęty elektroniczne Trymer do nosa i uszu NT-C0201 marki Switch On

Cena: 25 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja: 23.01.2023 r.

Oferta sklepów Kaufland obowiązuje od czwartku 19 stycznia do środy 25 stycznia.

Opiekacz do kanapek SM1552

W sklepie Kaufland możemy także nabyć opiekacz do kanapek o mocy 700 W. Opiekacz posiada płyty pokryte nieprzywierającą powłoką. Jednorazowo możemy opiec 4 trójkątne kanapki. O gotowości urządzenia do pracy informuje nas lampka kontrolna.

Kaufland sprzęty elektroniczne Opiekacz do kanapek SM1552

Cena: 129,90 Przejdź do sklepu