Urządzasz kuchnię i brakuje Ci jeszcze lodówki, która zapewni schłodzoną wodę, kostki lodu, a do tego wpisze się w eleganckie wnętrze? Sprawdź, o czym mówimy.

Lodówka Haier HSR5918DIPB wyposażona jest w dystrybutor wody oraz automatyczną kostkarkę do lodu. Należy jednak pamiętać przy montażu, że oba te urządzenia potrzebują stałego dostępu do bieżącej wody. Zarówno dystrybutor jaki i kostkarka podniosą komfort naszego życia. Przede wszystkim możemy liczyć na zawsze schłodzoną do idealnej temperatury wodę. Automatyczna kostkarka zadba zaś o to, by nie zabrakło kostek lub kruszonego lodu, co w nadchodzącym letnim sezonie może okazać się kluczowe. Dodatkowo, warto mieć na uwadze to, że nie musimy nosić do domu ciężkich zgrzewek z butelkami wody czy worków z lodem. To także wpływa na to, że nie generujemy śmieci.

Urządzenie posiada cyfrowy wyświetlacz dotykowy. Można na nim regulować i sprawdzać na przykład temperaturę, bez konieczności otwierania drzwi. Ponadto Lodówka Haier wyróżnia się nowoczesnym designem, dzięki czemu wpisze się doskonale w stylowe wnętrza.

Lodówka Haier HSR5918DIPB Side-by-Side

Zamrażarka względem chłodziarki położone są pionowo, obok siebie – Side-by-Side. Do każdej z tych komór przynależą osobne drzwi. Większa komora to lodówka, w mniejszej części mieści się zamrażarka z kostkarką do lodu. Urządzenie posiada jeden agregat i dwa termostaty. Wewnątrz chłodziarki zamontowane jest oświetlenie LED, dzięki czemu, wszystko jest dobrze widoczne. Także zamrażarka została wyposażona w górne oświetlenie diodowe.

Chłodziarka, dzięki nowoczesnej technologii No-Frost, nie gromadzi szronu, tylko co jakiś czas woda spływa po tylnej ścianie do pojemnika umieszczonego z tyłu, skąd odparowuje. Wewnątrz znajdują się cztery półki szklane, dwa pojemniki na warzywa oraz dystrybutor wody. Dystrybutor należy podłączyć do bieżącej wody, co zapewni nam stale schłodzoną wodę. Lodówka Haier posiada także komorę zero. Jest to takie miejsce, gdzie temperatura jest niższa niż w całej lodówce, bliska 0o, co pomaga zachować na przykład mięso lub inne produkty przez dłuższy czas w świeżości.

Zamrażarka także posiada system No-Frost. Zamraża 10 kg produktów w ciągu 24 godzin. Wewnątrz są dwa pojemniki Freeze Box oraz kostkarka automatyczna, która wymaga podłączenia do bieżącej wody. Dzięki temu urządzeniu szybko schłodzimy napoje lub przygotujemy kostki lodu na przykład kawę mrożoną. Szuflady Freeze Box ochronią przechowywane w zamrażarce produkty przed przesiąkaniem innymi zapachami.

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Szybkie chłodzenie, Szybkie zamrażanie, Komora zero, Dystrybutor wody, Elektroniczna regulacja temperatury, Funkcja wakacje, Oświetlenie LED, System Multiflow, Wewnętrzny wentylator, Alarm niedomkniętych drzwi
  • Poziom hałasu: 40 dB
  • Wymiary całkowite: 177,5 x 90,8 x 65,9 cm
  • Pojemność chłodziarki: 333 l
  • Pojemność zamrażarki: 178 l
  • Gwarancja: 24 miesiące

Cena: 6099,00 zł Cena: 5499,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.