Nowa oferta marki Parkside od czwartku 2.02 w Lidlu – od razu z promocją

Nadchodzący miesiąc rozpocznie się nowymi ofertami. Jeśli już dziś sprawdzasz jakie zadania czekają cię na wiosnę, koniecznie sprawdź, czy twój warsztat jest w pełni kompletny.

Parkside Lidl narzędzia warsztat warsztatowe wiertarka wiertarko wkrętarka ikona

Niejednokrotnie wspominaliśmy o tym, jak ważne jest wyposażenie warsztatu oraz bezpieczeństwo w używaniu narzędzi, oraz elektronarzędzi. Ponadto przy wyborze należy kierować się specyfikacją techniczną urządzenia oraz wyposażeniem, jakie znajdziemy w zestawie. W nadchodzącej ofercie sklepów sieci Lidl już w kolejnym tygodniu zobaczymy produkty marki Parkside, które mogą uświetnić zawartość warsztatu o nowe produkty.

Marka Parkside zapewne nie wszystkim jest znana tak dobrze, jak inne marki z popularnym logo na swoich urządzeniach. Dlatego sprawdziliśmy, czy ich urządzenia są warte uwagi i wydania pieniędzy. Recenzję na ten temat znajdziecie na naszej stronie, klikając tutaj. Wracając do oferty, to już od drugiego lutego bieżącego roku w sklepach stacjonarnych sieci Lidl, poza akcesoriami do urządzeń elektrycznych pojawią się narzędzia i elektronarzędzia. Poniżej przedstawimy niektóre, wybrane przez nas.

Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne PAMFW 20 -Li B2

Wielofunkcyjne narzędzie w tym przypadku służy między innymi do piłowania, szlifowania bądź cięcia. Zawiera w zestawie niezbędne do tego akcesoria takie jak: element do cięcia wgłębnego, element diamentowy, skrobak, płytę szlifierską oraz sześć arkuszy szlifierskich. Dodatkowo wyposażone zostało także w adapter do odsysania pyłu. Urządzenie jak wskazuje nazwa, jest akumulatorowe, co oznacza, że korzystanie z niego nie wymaga stałego podłączenia kabla sieciowego do prądu. Ponadto prędkość obrotowa silnika oscyluje od 5000 do 20000 obr/min-¹. Warto dodać, że kont oscylacji wynosi 3,2°.

Pełny ekran: PARKSIDE Akumulatorowe narzędzie wielofunkcyjne 20 V PAMFW 20 -Li B2 (bez akumulatora i ładowarki) - zdjęcie 4

Dołączone akcesoria:

 • element do cięcia wgłębnego HCS,
 • element diamentowy,
 • skrobak,
 • płyta szlifierska delta,
 • adapter do zewnętrznego odsysania pyłu,
 • 6 arkuszy szlifierskich


Parametry techniczne

 • prędkość obrotowa silnika/prędkość oscylacji: 5000-20000 obr/min-¹
 • kąt oscylacji: 3,2°

Cena: 159 zł przejdź do sklepu

Piła szablasta akumulatorowa PSSA 20-Li B2

Akumulatorowa piła szablasta o napięciu 20 V marki Parkside jest urządzeniem z zewnętrzną baterią nazywaną akumulatorem, które służy do cięcia drewna, tworzyw sztucznych oraz metali. Podczas pracy ostrze piły zagłębia się w przecinane tworzywo na głębokość 100 mm w przypadku drewna oraz 20 mm w przypadku stali niestopowej. Warto dodać, że liczba skoków na biegu jałowym oscyluje między 0-3100 obr/min⁻¹. W zestawie urządzenia znajdziemy jeden brzeszczot do drewna – BIM 152,5 mm / 6-12 TPI.

Pełny ekran: PARKSIDE Piła szablasta akumulatorowa 20 V, PSSA 20-Li B2 (bez akumulatora i ładowarki) - zdjęcie 4

Parametry techniczne

 • znamionowa liczba skoków na biegu jałowym: 0-3100 obr/min⁻¹
 • długość skoku: 23 mm
 • maks. wydajność cięcia: 100 mm w drewnie, 20 mm w stali niestopowej (z odpowiednim brzeszczotem)

Cena: 199 zł przejdź do sklepu

Akumulatorowa pilarka tarczowa PHKSA 20 Li A2

Akumulatorowa pilarka tarczowa PHKSA 20 Li A2 o mocy 20 V służy do cięcia drewna, w którym w zależności od kąta cięcia może się maksymalnie zagłębić od 0 do 48 mm przy kącie 0° oraz od 0 do 36 mm przy kącie 45°. Co ważne kąt cięcia oscyluje od 0° do 45°. Ponadto prędkość biegu jałowego wynosi 3800 obr/min-¹. Co ważne w zestawie znajdziemy między innymi klucz imbusowy, ogranicznik równoległy, ale również złączkę do zewnętrznego systemu zasysania.

Pełny ekran: PARKSIDE Akumulatorowa pilarka tarczowa 20 V, PHKSA 20 Li A2 (bez akumulatora i ładowarki) - zdjęcie 3

Akcesoria w zestawie:

 • tarcza o śr. 150 x Ø 16 mm z: 24x zęby
 • klucz imbusowy
 • ogranicznik równoległy
 • złączka dla zewnętrznego systemu zasysania

Parametry techniczne:

 • napięcie: 20 V
 • prędkość biegu jałowego: 3800 obr/min-¹
 • kąt cięcia: 0-45°
 • maks. głębokość cięcia (w drewnie) przy 0°: 0–48 mm, przy 45°0–36 mm

Cena: 249 zł przejdź do sklepu

Wiertarko wkrętarka akumulatorowa PABS 20-Li E6

Akumulatorowa wiertarko wkrętarka o mocy 20 V służy do wiercenia otworów o maksymalnej średnicy 30 mm w przypadku drewna i 13 mm przypadku stali. Co ważne, rozstaw uchwytów wiertarskich waha się od 1,5 mm do 13 mm. Ponadto urządzenie służy również do wkręcania lub wykręcania dużej ilości różnych śrubek, a jego maksymalny moment obrotowy wynosi 45 Nm. Warto również zauważyć, że prędkość obrotowa pierwszego biegu oscyluje od 0 do 400 obr/min1, natomiast drugi bieg waha się między 0, a 1400 obr/min-1.

Pełny ekran: PARKSIDE Wiertarkowkrętarka akumulatorowa 20 V PABS 20-Li E6 (bez akumulatora i ładowarki) - zdjęcie 1

Parametry techniczne:

 • prędkość obrotowa: 1. bieg: 0-400 obr/min-1 / 2. bieg: 0-1400 obr/min-1
 • poziomy momentu obrotowego: 25 + 1 poziom wiercenia
 • maks. moment obrotowy: 45 Nm
 • rozstaw uchwytów wiertarskich: 1,5-13 mm
 • maks. średnica wiercenia: 30 mm w drewnie / 13 mm w stali

Cena: 119 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 30.01.2023 r.

Przedstawiciele sieci sklepów Lidl nie przestali zaskakiwać. Okazuje się, że wraz z wprowadzeniem do oferty nowych elektronarzędzi i akcesoriów marki Parkside zdecydowali się na akcję promocyjną. Od czwartku drugiego lutego do soboty czwartego lutego przy zakupie urządzenia z serii X 20 V Team, akumulator lub akumulator z ładowarką kupimy 50% taniej. Dzięki tak wysokiemu rabatowi możemy zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych – jeżeli zdecydujemy się na najdroższy zestaw ładowarki z akumulatorem. Więcej o akcji promocyjnej piszemy tutaj.

Aktualizacja 3.02.2023 r.

Przypominamy, że jeszcze dzisiaj i jutro będzie trwała promocja na akumulatory, które możemy kupić 50% taniej w sklepach stacjonarnych. Aby wziąć w niej udział, trzeba stworzyć zestaw elektronarzędzia marki Parkside wraz z akumulatorem lub akumulatorem z ładowarką. Pełną listę produktów biorących udział w promocji znajdziecie w naszym artykule – przejdź do artykułu.

Aktualizacja 06.02.2023 r.

Niestety, promocja wprowadzająca rabat 50% na akumulatory już się skończyła. Nic jednak straconego, bo przedstawiciele sieci sklepów Lidl zaplanowali dla majsterkowiczów inne oferty wprowadzające zupełnie nowe modele elektronarzędzi i urządzeń. Jeżeli chcesz sprawdzić, czy któreś z nich są dla Ciebie interesujące, przejdź do naszego artykułu, gdzie opisujemy wszystkie warsztatowe nowinki, które pojawią się w tym tygodniu – kliknij tutaj.