Nocne rabaty w OleOle – w jakich godzinach mogę zgarnąć coś taniej?

Codziennie na OleOle w godzinach nocnych pojawia się tajemnicza promocja, w której można zgarnąć urządzenia taniej, w promocyjnej cenie.

oleole

Przedstawiciele sieci sklepów online OleOle zaskoczyli i zorganizowali akcję promocyjną o nazwie „Nocne Rabaty”. Jak sama nazwa wskazuje, codziennie w godzinach od 19:00 do 11:00 aż do odwołania akcji można spodziewać się rozmaitych promocji na urządzenia elektroniczne dostępne w sklepie.

nocne rabaty

Jak wziąć udział w promocji?

Każdego dnia po godzinie 19:00 należy wejść na stronę promocji „Nocne rabaty”, gdzie pojawią się szczegóły oraz produkty, których aktualnie dotyczy akcja. Uwaga! Możliwość zakupu znika po godzinie 11:00 następnego dnia!

Co teraz kupię taniej?

Niestety, nie jest to wiadome przed terminem rozpoczęcia akcji promocyjnej. Ponadto urządzenia wymieniane są każdego dnia, nie warto więc zwlekać z zakupem, gdyż nie wiadomo, czy wróci jeszcze do ceny promocyjnej.

Do kiedy będzie trwała akcja promocyjna „Nocne rabaty”?

Przedstawiciele sieci sklepów OleOle nie podali do kiedy mają w planach prowadzić akcję „Nocne rabaty”. Na razie nie znany jest termin zakończenia – dopóki przedstawiciele nie odwołają akcji będzie ona trwała codziennie w godzinach od 19:00-11:00.

Aktualizacja 9.11.2022

Do redakcji dotarła wiadomość, że aktualnie akcja promocyjna „Nocne rabaty” została wstrzymana czasowo. Poinformujemy, gdyby miała powrócić.