Niezwykły pomysł na prezent czyli Living Ink

Jeśli posiadacie odrobinę talentu graficznego to Living Ink jest rozwiązaniem dla was. W skład tego zestawu wchodzą nie tylko narzędzia do rysowania, ale także szklana ramka i stojak. Cała magia ukryta jest w długopisach do rysowania.

living_ink_1

Rysunek namalowany fast ink pojawi się po około jednym lub dwóch dniach, natomiast analogicznie: slow ink – po trzech lub czterech dniach. Dzięki temu możemy stworzyć coś wyjątkowego (np. miłosne wyznanie).Pierwszą część obrazka jednak rysujemy zwykłym ołówkiem by adresat wiedział, że coś namalowaliśmy. Jakie będzie jego zdziwienie gdy po kilku dniach zauważy ukrytą część obrazka.

living_ink_2

Efekt pojawiającego się fragmentu uzyskano w dość ciekawy sposób. Otóż w Livin Ink ukryto żywe mikro organizmy, które dosłownie wyrastają na naszych oczach.Choć do końca pozostało jeszcze 36 dni to już  w tej chwili wiemy, że kampania na kickstarterze się powiedzie. Twórcy zebrali 24 349 $ z zakłądanego celu 15 000 $. Living Ink trafi do sprzedaży już w lipcu 2016 w cenie 60$.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/livingink/living-ink-time-lapse-ink/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

living_ink_3