Nest Cam Outdoor – zewnętrzna smart kamera

Wczoraj na łamach naszego portalu opisywaliśmy kamerę samochodową, dziś dla odmiany – będzie to kamera domowa. Nest Cam Outdoor jest kamerą przeznaczoną na zewnątrz. Bez względu na warunki atmosferyczne lub pogodę kamera ta jest w stanie nagrywać obraz wideo w wysokiej rozdzielczości.

nest_outdoor_cam_1

nest_outdoor_cam_3

Nest Cam Outdoor może być częścią systemu alarmowego. Jeśli podczas naszej nieobecności ktoś będzie próbował się dostać do naszego domu Nest Cam Outdoor natychmiast wyśle nam obraz na smartfona. Urządzenie te posiada także głośnik i mikrofon więc bez problemu możemy porozumieć się np. z kurierem.

nest_outdoor_cam_2

Co ciekawe zastosowana kamera nagrywa obraz w jakości FullHD z 30 klatkami na sekundę z kodowaniem H.264. Jej rozdzielczość to tylko 3 Mpix. Kamera jest wodoodporna (certyfikat IP65) oraz działa w temperaturze od minus 20 stopni Celsjusza do plus 40 stopni Celsjusza. Nest Cam outdoor dostępny jest w przedsprzedaży w cenie 199 $.

nest_outdoor_cam_4

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/ciuIYGr5bfQ” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]

Posted in Archiwalne and tagged , , , , .