poniedziałek, 15 lipca

Jesteś właścicielem Thermomixa TM5 lub TM6? Te promocje mogę Cię szczególnie zainteresować. Nie tylko oryginalne akcesoria robią furorę wśród fanów topowego robota gotującego. Sprawdź, czy coś nie przydałoby się w Twojej kuchni.

Nylonowa osłona ostrza

Cena: 31,92 złotych, przecena z 38,23 złotych Przejdź do sklepu

Kompatybilne z: TM5, TM6, TM31

Osłona ma za zadanie zabezpieczyć ostre krawędzie noża, aby nie miały kontaktu ze składnikami gotowanej potrawy. Dzięki temu jest to wygodne rozwiązanie, podczas przygotowywania potraw wolno gotowanych i gotowanych w próżni. Nakładka zapewnia również lepszy rozkład temperatury w trakcie gotowania, dzięki bardziej równomiernemu rozprowadzaniu płynów. Dodatkową korzyścią jest możliwość efektywnego wykorzystania pełnej objętości misy do mieszania.

Osłona ostrza ze stali nierdzewnej

Cena: 40,39 złotych, przecena z 40,39 złotych Przejdź do sklepu

Kompatybilne z: TM5, TM6, TM31

Na promocji jest również druga osłona noża. Tym razem jest to jednak konstrukcja wykonana ze stali nierdzewnej. Podobnie jak w przypadku nylonowej wersji, jest to akcesorium bezpiecznie montowane na górnej części ostrza.

Ponownie zadaniem jest odseparowanie noży od gotowanej potrawy, przy jednoczesnym miksowaniu płynów, które równomiernie rozprowadzają temperaturę. Dzięki temu możliwe długie jest dłuższe gotowanie potraw.

W porównaniu z nylonową wersją, ta wykonana że stali nierdzewnej jest cięższa (waży około 170g), ale potencjalnie bardziej odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Docenią ją również osoby, które nie przepadają za kontaktem tworzyw sztucznych z żywnością.

Sylikonowa pokrywa

Cena: 31,81 złotych, przecena z 43,08 złotych Przejdź do sklepu

Kompatybilne z: TM5, TM6, TM31

Pokrywa silikonowa doskonale sprawdzi się podczas przygotowywania potraw, gdyż jest odporna na wysokie temperatury – nawet do 240 ℃. Można ją wykorzystywać do gotowania, przechowywania i fermentowania dań i półproduktów. Szczególnie dobrze sprawdzi się jako osłona podczas mieszania i blendowania składników.

Zastosowanie pokrywy silikonowej jest proste i wygodne, a jej elastyczna konstrukcja pozwala na łatwe dopasowanie do kształtu miski. Jest również łatwa w utrzymaniu czystości, gdyż można ją myć w zmywarce. Jest to więc praktyczny i niezbędny dodatek dla każdego, kto korzysta z Thermomixa.

Szatkownica

Cena: 151,28 złotych, przecena z 177,80 złotych Przejdź do sklepu

Kompatybilne z: TM6 i TM5

Szatkownica kompatybilna, to wygodne i praktyczne rozwiązanie dla osób, które chcą w szybki i łatwy sposób przygotować różnorodne potrawy. Zestaw ten składa się z pięciu elementów: pojemnika, pokrywy górnej, popychacza i tarczy tnącej.

Materiały, z których został wykonany zestaw to ABS, akryl oraz stal nierdzewna. Wszystkie tworzywa są bezpieczne w kontakcie z żywnością. Ponadto, zestaw ten może być bezpiecznie stosowany i myty w zmywarce, co ułatwia jego utrzymanie w czystości.

Dzięki zastosowaniu tego zestawu, użytkownik może łatwo i szybko kroić i siekać różne produkty spożywcze, takie jak warzywa, owoce, mięso czy zioła. Dzięki tarczy tnącej, możliwe jest uzyskanie różnych rodzajów cięcia – plasterki, kostki czy paseczki.

Zestaw do cięcia jest odpowiedni do Thermomixów TM5 i TM6. Zestaw ten jest łatwy w instalacji i nie wymaga stosowania dodatkowych narzędzi.

Nóż do mieszania ze stali nierdzewnej

Cena: 88,29 złotych, przecena z 99,05 złych Przejdź do sklepu

Kompatybilne z: Thermomix 3300

Posiadacze wiekowego Thermomixa 3000 mogą być zainteresowani wymianą ostrzy. Proces ten jest dziecinnie prosty. Ostrze miksujące wykonane z tej stali nierdzewnej jest odporne na niskie temperatury, co oznacza, że ​​można bezpiecznie korzystać z niego podczas przygotowywania lodów, mrożonych owoców lub innych potraw wymagających niskiej temperatury.

Inne gadżety

Nasze przykłady to wyłącznie akcesoria dostępne w promocji. Na rynku, dostępnych jest wiele pomysłowych gadżetów kompatybilnych z Thermomixem, które ułatwią wam gotowanie. Zebraliśmy najciekawsze z nich w jednym materiale, może któreś z nich pojawią się wkrótce na przecenie. Koniecznie odwiedzaj nas regularne – cały czas polujemy na przeceny.

Fot. Główna ilustracja w treści to materiały prasowe Vorwerk Group