Właśnie zakończyły się Twoje poszukiwania. Ten ekspres zaparzy gorącą kawę, kawę na zimno, herbatę albo kawę w dzbanku.

Ekspres ciśnieniowy od wielu już lat jest na stałym wyposażeniu naszych kuchni. Dzięki niemu możemy się napić doskonałego espresso lub napoju mlecznego. Cenimy sobie to, że nasza kawa zawsze smakuje doskonale. Co byś jednak powiedział, gdyby Twój ekspres parzył także napoje na zimno? Dobrze zabrzmiało? Do czwartku 30 marca 2023 r. trwa promocja w sklepie RTV Euro AGD, gdzie możesz kupić ekspres DeLonghi Eletta Explore ECAM450.55.S w atrakcyjnej cenie. Obecnie jest on przeceniony aż o ponad 900 zł.

Jeżeli dysponujesz nieco mniejszym budżetem i poszukujesz ciekawych informacji o ekspresach automatycznych, zachęcamy do lektury tego artykułu.

Ekspres DeLonghi Eletta Explore ECAM450.55.S 

Ciśnieniowy ekspres DeLonghi wyposażony jest w stalowy młynek z możliwością regulowania stopnia zmielenia ziaren. Można także użyć wcześniej zmielonej. Jednak najbardziej zaskakujące jest bogactwo napojów, jakie możemy przygotować z pomocą tego urządzenia. Oprócz espresso i wszelakich specjałów kawowych zaparzymy herbatę, napijemy się gorącego mleka albo możemy degustować zimne napoje. To idealna opcja na nadchodzące gorące dni. Kolejnym bonusem jest to, że możemy zaparzyć kawę w dzbanku, którą możemy degustować w gronie najbliższych osób na przykład siedząc na tarasie. Dzięki możliwości regulowania tacki ociekowej kawę możemy zaparzyć w wysokim kubku termicznym (16 cm), by móc zabrać ją ze sobą do pracy. Dodatkowo w ekspresie można zapisywać indywidualne preferencje smakowe dla czterech osób (4 profile użytkownika).

Specyfikacja techniczna

  • Funkcje: Gorąca woda, Gorące mleko, Parzenie dwóch kaw jednocześnie, Funkcja Moja kawa, Dzbanek kawy, Funkcja oszczędzania energii, Możliwość przygotowywania gorących i zimnych napojów, Możliwość ustawienia 4 profili użytkownika, parzenie wstępne, podgrzewanie filiżanek, automatyczne odkamienianie, automatyczne płukanie po każdym włączeniu
  • Pojemność zbiornika na wodę: 1,8 l
  • Pojemność zbiornika na kawę: 300 g
  • Wymiary: 26 x 38,5 x 45 cm
  • Gwarancja: 24 miesiące, 36 m-cy po rejestracji produktu

Cena: 4719,00 zł Cena: 3797,00 zł Przejdź do sklepu

Nazywam się Bożena Wieczorkowska. Swoją pracę w redakcji Think - About zaczęłam kilka miesięcy temu. Zajmuję się tworzeniem tekstów, które przybliżają czytelnikom najlepsze oferty dotyczące głównie małego AGD. Moją rolą jest także sprawdzanie ofert w sklepie Lidl i wyszukiwanie ciekawych perełek, które mogą Państwa zainteresować. Napisałam recenzję o oczyszczaczu powietrza Dyson, którą możecie Państwo znaleźć pod tytułem „Wreszcie wiem, co to znaczy oddychać świeżym powietrzem". Ty też różnicę wyczujesz własnym nosem”. Pisałam też wiele dłuższych i krótszych tekstów o oczyszczaczach i filtrach powietrza. Ciekawy był też dla mnie temat wygodnego spania, czyli jaki materac wybrać, by się dobrze wyspać. Mogę powiedzieć, że zmierzyłam się z bykiem za rogi, bo maszyna do szycia od zawsze stała w moim domu, ale była mi zupełnie obca. Zmieniło się to jednak od czasu, kiedy pisałam ranking o tych urządzeniach. Opiekuję się także ogrodem, a więc szeroko pojętą pielęgnacją trawnika i zieleni. Do tej pory pracowałam przez wiele lat w szpitalu jako fizjoterapeutka. Praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji i spełnienia zawodowego. Przyszedł jednak czas, kiedy podjęłam decyzję o zmianie pracy. Jeszcze przed podjęciem współpracy z redakcją Think – About pisałam teksty o misiach, dla pasjonata, który nazbierał ich wiele tysięcy. Właśnie w ten sposób rozpoczęła się moja przygoda z piórem, a właściwie przyjaźń z klawiaturą. Dziś, z przyjemnością siadam do kolejnych tekstów, bo bardzo polubiłam to, co obecnie robię. Moją wielką pasją są wycieczki i poznawanie pięknych zakątków w Polsce. Bardzo lubię wędrówki po górach, bo wtedy mam okazję podziwiać piękno natury. Rower to moja pasja od kiedy pamiętam. Przejechałam na moich dwóch kółkach wiele tysięcy kilometrów. Bardzo lubię czytać książki. Pochłaniają mnie zwłaszcza te ze świata fantasy, ale chętnie wyciągam dłoń zarówno po kryminał jak i literaturę piękną. Jestem wielką fanką muzyki, która towarzyszy mi przez cały dzień, ale doceniam także ciszę i tak zwany święty spokój.