Moim zdaniem to urządzenie musi mieć każdy majsterkowicz – teraz za grosze na promce

Do sklepu internetowego Biedronka Home trafił zestaw, dzięki któremu urządzenie warsztatowe kupisz za grosze. Co ciekawe, poza tą ofertą samo elektronarzędzie jest droższe!

elektronarzędzia

Niedawno do oferty sklepu internetowego Biedronka Home dołączył zestaw z akumulatorową wiertarką udarową marki Niteo w cenie promocyjnej. Za cenę niecałych 230 zł przedstawiciele sieci proponują nam elektronarzędzie o mocy 20 V, ładowarkę i akumulator. Tym razem jednak możemy zgarnąć ten zestaw taniej, bo od dwunastego do osiemnastego grudnia cena akumulatorowej wiertarki udarowej została obniżona do 179 zł. Sprawdźmy, jaką specyfikację posiada to urządzenie.

Akumulatorowa wiertarka udarowa

Aktualnie na rynku dostępne są dwa rodzaje elektronarzędzi: akumulatorowe oraz sieciowe. W przypadku wiertarki udarowej o mocy 20 V, przedstawiciele firmy Niteo zdecydowali się wprowadzić akumulator, dzięki któremu możliwe jest korzystanie z urządzenia bez dostępu do prądu. Wystarczy, że posiadamy odpowiednio dobrany, naładowany akumulator, by cieszyć się działaniem elektronarzędzia.

akumulatorowa wiertarka udarowa max biedronka home

Akumulatorowa wiertarka udarowa marki NITEO przyda się w każdym domu i przydomowym mini-warsztacie. Podręczna wiertarka udarowa 20 V wyposażona jest w akumulator litowo-jonowy kompatybilny z narzędziami z serii 20 V Max System oraz stację dokującą, umożliwiającą szybkie ładowanie. Wiertarka ma też bardzo przydatny przełącznik obrotów w lewo lub prawo. Dodatkowym praktycznym rozwiązaniem zastosowanym w urządzeniu jest wbudowana dioda LED doświetlająca miejsce pracy. Łatwą i szybką wymianę końcówek zapewni blokada wrzeciona.

Akumulatorowa wiertarka udarowa NITEO to świetna jakość w przystępnej cenie. Antypoślizgowa rękojeść rękojeści zagwarantuje komfort oraz bezpieczeństwo podczas pracy.

Opis urządzenia ze strony Biedronka Home

Główne cechy:

  • Przełącznik obrotów w lewo lub prawo
  • Wbudowana dioda LED doświetlająca miejsce pracy
  • Łatwa i szybka wymiana końcówek – blokada wrzeciona
  • Stacja dokująca umożliwiająca szybkie ładowanie
  • Antypoślizgowa rękojeść
  • Akumulator litowo-jonowy kompatybilny z narzędziami z serii 20 V Max System

Cena: 229 zł 179 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 15.12.2022 r.

Akcja promocyjna obniżająca cenę zestawu zbliża się ku końcowi. Zostało już tylko kilka dni, by zgarnąć elektronarzędzie z akumulatorem i ładowarką taniej, niż normalnie. Nie zwlekaj, taka okazja może się długo nie powtórzyć.