MiniMe - przyjazny, designerski boombox - Think-About

MiniMe – przyjazny, designerski boombox

MiniMe to przyjaźnie wyglądający boombox, który przypomina uśmiechniętą twarz. Gadżet jest całkowicie bezprzewodowy, a jego obudowa wykonana została z litego drewna, co dodaje mu klasy. Patrząc na niego widać bardzo dużą estetykę wykonania.

[iframe src=”https://player.vimeo.com/video/122951283″ width=”600″ height=”337″ frameborder=”0″ webkitallowfullscreen mozallowfullscreen allowfullscreen></iframe]

Producenci zapewniają, że wewnątrz znajduje się sprzęt najwyższej klasy. Wysoką jakość muzyki zapewniają dwa pełnozakresowe głośniki HiFi. MiniMe został wyposażony we wszystkie funkcje znane z najnowocześniejszych odtwarzaczy muzyki. Wymienić można chociażby połączenie Bluetooth, które pozwala odtwarzać muzykę ze smartfona, połączenie WiFi, bateria wytrzymująca 8 godzin, wejście gitarowe i wiele, wiele innych funkcji.

Nie ma jednak złudzeń, że największą zaletą MiniMe jest niecodzienny design. Przyjazna twarzyczka z pewnością doskonale wkomponuje się w pokój dziecka, ale w innych miejscach również powinien sobie poradzić.

Autorzy konceptu postanowili zebrać fundusze na sfinansowanie projektu na portalu crowdfundingowym Indiegogo.com. Ustalony cel wynosi 20 tys. $. Cena jednego MiniMe rozpoczyna się od 379$.

Exit mobile version