Livia – ulga podczas miesiączki

Każda kobieta raz w miesiącu doświadcza silnych bóli menstruacyjnych spowodowanych miesiączkowaniem. Niejedna marzy by dolegliwość tą zlikwidować raz na zawsze. Pośrednim rozwiązaniem są tabletki przeciwbólowe ale mamy coś lepszego. Livia to urządzenie, które dosłownie „wyłączy” ból poprzez odpowiednią stymulację.

livia_1
livia_3

Niewielkie urządzenie stymuluje odpowiednie mięśnie brzucha w taki sposób, by oszukać mózg. W efekcie płeć piękna może doświadczyć natychmiastowej ulgi. W skład zestawu oprócz głównego urządzenia wchodzi plastikowe opakowanie, przewody oraz elektrody.

livia_2

livia_5

Z myślą o Paniach przygotowano 12 wersji kolorystycznych. Livię ładujemy przez dołączony kabel Usb – microUSB. Skuteczność Livia potwierdzono w testach praktycznych. Co ciekawe za pomysł ten odpowiada izraelska firma Chen Nachum.

livia_4

Jak to bywa w przypadku rozwiązań ciekawych największym problemem są pieniądze. Wdrożenie Livia do produkcji seryjnej wymaga 50 000 $, taki bowiem jest próg na Indiegogo. Na szczęście na dwa miesiące przed końcem zbiórki próg ten został już dawno przekroczony (i to znacznie, zebrano 126 201 $). Tym samym od października 2016 Livia pojawi się w sprzedaży w cenie 89 $. Wersja dla sióstr (2 x Livia) dostępna jest za 155 $.

[iframe width=”620″ height=”415″ src=”https://www.youtube.com/embed/B7iZZRMToqo” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe]