Listnr – elektroniczny asystent - Think-About

Listnr – elektroniczny asystent

Listnr, projektu Japonki Rie Ehary, to nowoczesne urządzenie reagujące na dźwięki w swoim otoczeniu. Wielofunkcyjność zawdzięcza połączeniu z chmurą danych oraz zdolności rozpoznawania szerokiej gamy dźwięków różnego pochodzenia.

[iframe src=”https://www.kickstarter.com/projects/797220287/listnr-your-listening-assistant/widget/video.html” width=”100%” height=”450″]

Listnr może okazać się pomocny w wielu sytuacjach. Dzięki niemu można m.in.:

Listnr jest prosty w użytkowaniu. Wystarczy zainstalować aplikację na swoim smartfonie i sparować z nim podłączone do zasilania urządzenie. Jest ono kompatybilne ze wszystkimi wersjami systemu operacyjnego iOS – nowszymi od iOS 7. Posiada wejścia zasilania AC oraz USB. Jego wymiary to: 7x11x7cm.

Osoby zainteresowane Listnr mogą wesprzeć kampanię produktu na stronie kickstarter.com. W przypadku jej powodzenia, przy wpłacie minimalnej kwoty w wysokości $99, urządzenie trafi do domu darczyńcy. W zestawie znajdują się: główny panel Listnr, aplikacja, przejściówka z kablem do zasilania (z końcówkami używanymi w Europie, USA i Japonii), kabel USB, instrukcja obsługi oraz gwarancja.

Exit mobile version