Wyprzedaż elektronarzędzi w Lidlu – co mądrze kupić, by nie przepłacić?

Wyprzedaż elektronarzędzi to okazja, by uzupełnić brakujące sprzęty w swoim warsztacie. Sprawdź, co warto teraz kupić w atrakcyjnej cenie.

Wyprzedaż elektronarzędzi to jedno z największych świąt konsumenckich wszystkich majsterkowiczów. Nie ma co się dziwić, bo przecież – kto lubi przepłacać? Oczywiście, nikt! W związku z tym większość z nas przed planowanym zakupem zwykle stara się wyszukać najlepsze w danym momencie promocje, które pozwolą zaoszczędzić nieco gotówki. Nie musisz już samodzielnie przeglądać wszystkich ofert ze sklepu internetowego Lidl w poszukiwaniu tych najlepszych. Zrobiłam to za ciebie! Poniżej przedstawiam urządzenia warte uwagi.

Elektronarzędzia – co upolujemy w sklepach stacjonarnych?

Sklepowe półki stacjonarnych placówek Lidl zapełnią się. Od soboty 30 września do środy 4 października można będzie kupić na wyprzedaży akumulatorowe narzędzia marki Parkside Performance: wiertarko wkrętarkę, młotowiertarkę, szlifierkę kątową o mocy 20 V lub 40 V, piłę ręczną i klucz udarowy. Wszystkie te urządzenia sprzedawane będą bez akumulatora, lecz i ten pojawi się w promocyjnej cenie. Można będzie wybierać pomiędzy dwoma modelami akumulatorów Parkside: 20 V i 4 Ah oraz 20 V i 8 Ah.

Zastanawiasz się, co kupić na dzień chłopaka? Akumulatorowy ekspres do kawy to niebanalna propozycja.

Akumulatorowa szlifierka kątowa 20 V Parkside Preformance

Akumulatorowa szlifierka kątowa 20 V

Akumulatorowa szlifierka kątowa 20 V Parkside Preformance wyposażona jest w funkcję Constant-Power-Control, dzięki której można automatycznie podwyższać moc, aby utrzymać stałą wydajność. Blokada wrzeciona Spindle Lock służy do szybkiej wymiany tarcz lub szczotek, bez konieczności używania dodatkowych narzędzi. W zestawie otrzymujesz: tarczę do zdzierania, uchwyt czołowy, klucz do mocowania, pokrywę ochronną 2 w 1 oraz walizkę. Urządzenie sprzedawane jest bez ładowarki i akumulatora. Ponadto można będzie wybrać mocniejszy model akumulatorowej szlifierki kątowej 40 V przeznaczony do metalu, betonu, kamienia lub płytek.

Cena: 349,00 zł Cena: 299 zł Akumulatorowa szlifierka kątowa 20 V

Cena: 499,00 zł Cena: 399 zł Akumulatorowa szlifierka kątowa 40 V

Akumulatorowa piła ręczna 40 V Parkside Performance

Akumulatorowa piła ręczna 40 V Parkside Performance

Akumulatorowa piła ręczna 40 V Parkside Performance służy do obróbki drewna, metalu lub przedmiotów z tworzywa sztucznego. Wyposażona jest w wydajny bezszczotkowy silnik. Na urządzeniu znajduje się panel wejściowy i kontrolny, gdzie można ustawić na przykład odpowiedni poziom prędkości czy wybrać tryb ECO. Rękojeść posiada obsługiwany z prawej i lewej strony przełącznik bezpieczeństwa. Soft Start to elektronicznie regulowany łagodny rozruch, natomiast pracę można zakończyć szybkim zatrzymaniem Quick-Stop. W zestawie znajduje się: tarcza Ø 190 x Ø 30 mm z 24 zębami, klucz z gniazdem sześciokątnym, ogranicznik równoległy, złączka do zewnętrznego układu zasysania oraz walizka. Akumulator i ładowarkę należy dokupić osobno.

Cena: 499,00 zł Cena: 399,00 zł Przejdź do sklepu

Akumulator litowo-jonowy Smart 20 V Parkside

W promocyjnej cenie można będzie kupić akumulatory o parametrach 20 V i 4 Ah oraz 20 V i 8 Ah. Posiadają one kolorowy trójstopniowy wskaźnik stanu naładowania. Łączą się one z innymi akumulatorowymi sprzętami serii Parkside X 20 V Team.

Akumulator litowo-jonowy Smart 20 V Parkside

Cena: 199,00 zł Cena: 149,00 zł Akumulator litowo-jonowy Smart 20 V 4 Ah

Cena: 349,00 zł Cena: 299,00 zł Akumulator litowo-jonowy Smart 20 V 8 Ah

Przeczytaj koniecznie, jeśli interesują cię akumulatory litowo-jonowe.

lidl wyprzedaż elektronarzędzi Lidl wyprzedaż elektronarzędzi. Ja też nie lubię przepłacać, więc szukam najlepszych promocji

Wyprzedaż elektronarzędzi online

Oferta promocyjna sklepu internetowego ma to do siebie, że często się zmienia. Co to oznacza? Otóż, jeśli wypatrzysz sprzęt, który ma dobrą cenę to nie mo co się długo zastanawiać, bo jutro może już go nie być w sprzedaży w okazyjnej cenie. Na tą chwilę w promocji można kupić na przykład akumulatorowy zszywacz, akumulatorową szlifierkę kątową czy akumulatorową frezarkę obrotową. Dodatkowo można wybrać zestaw pił ręcznych 3w1, zestaw kluczy oczkowych czy zestaw kluczy nasadkowych. Dostępny w wyprzedażowej cenie jest także spakowany w poręczny futerał 14 częściowy zestaw narzędzi dla elektryków albo zawierająca 84 części walizka z narzędziami dla elektryka.

Piła szablasta PFS 710 D3 Parkside

Piła szablasta PFS 710 D3 Parkside

Piła szablasta PFS 710 D3 marki Parkside o mocy 710 W przeznaczona jest do wykonywania cięć w różnych materiałach, na przykład w drewnie, materiałach drewnopochodnych czy metalu. Na włączniku znajduje się pokrętło, którym wygodnie można regulować liczbę skoków. Można także wybrać tryb pracy ciągłej. Uchwyt można zamontować w trzech pozycjach. W zestawie: futerał, brzeszczot do drewna oraz brzeszczot do metalu.

Specyfikacja techniczna

  • długość skoku: 20 mm
  • znamionowa liczba skoków biegu jałowego: n0 0–2800 min-¹
  • maks. wydajność cięcia: 160 mm w drewnie, 8 mm w metalu – w aluminium 18 mm
  • uchwyt: szybkomocujący

Cena: 219,00 zł Cena: 179,00 zł Przejdź do sklepu

Wiertarka stołowa PTBMOD 710 C3 Parkside

Wiertarka stołowa PTBMOD 710 C3 Parkside

Wiertarka stołowa PTBMOD 710 C3 o mocy 710 W ma wbudowany laser, dzięki czemu można wywiercić otwory dokładnie w wyznaczonym miejscu. Elektroniczna regulacja obrotów Constant Speed Control utrzymuje stałą liczbę obrotów, niezależnie od rodzaju obrabianego materiału. Przedmioty te można mocować za pomocą wygodnych uchwytów. Urządzenie jest przeznaczone do montażu na stole. W zestawie: dwa klucze imbusowe, klucz do uchwytu wiertarskiego oraz ogranicznik równoległy.

Specyfikacja techniczna

  • prędkość obrotowa na biegu jałowym: 500 – 2600 min-¹
  • skok wiercenia: 0 – 80 mm
  • obszar mocowania uchwytu wiertarskiego: 1,5 – 13 mm
  • maks. średnica otworu: 40 mm w drewnie, 13 mm w stali

Cena: 599,00 zł Cena: 539,00 zł Przejdź do sklepu

Sprawdź także tekst, w którym na bieżąco informujemy o aktualnych sobotnich wyprzedażach w Lidlu.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!