Jaki wybrać najlepszy automatyczny ekspres z młynkiem i spieniaczem w sklepie Lidl?

Automatyczny ekspres coraz częściej stoi w naszej kuchni lub kąciku kawowym. Dzięki niemu mamy możliwość smakować zarówno klarowne i mocne espresso, jak i delikatniejsze w smaku napoje mleczne.

Dobra i smaczna kawa, którą możemy degustować już o poranku, albo o każdej innej porze dnia to skarb. Aromatyczne espresso stawia na nogi i sprawia, że myśli się klarują, a w głowie jakoś łatwiej układa plan dnia. Jeżeli ta mała porcja naparu jest zbyt intensywna można dodawać kolejne porcje wody tworząc Espresso Doppio, Lungo, Americano czy Ristretto. Możliwości jest na prawdę wiele. Podobnie jak z tworzeniem mlecznych inspiracji. Wówczas każdy kawosz ma okazję spróbować na przykład Cafe Crema, Cappuccino lub Latte Macchiato.

Automatyczny ekspres

Aby przygotować automatyczny ekspres do pracy wystarczy włączyć przycisk uruchamiający. Należy również zadbać o uzupełnienie świeżej wody w zbiorniku i ziaren w młynku. Potem wybieramy rodzaj napoju, na jaki mamy akurat ochotę. Podstawiamy filiżankę lub ulubiony kubek i już po chwili możemy degustować smaczną małą czarną lub inną mleczną wariację.

Dział Kuchnia, w sklepie internetowym Lidl, jest pełen najróżniejszych ekspresów. Wybierać można spośród automatycznych modeli znanych marek takich jak Bosch, Melitta lub DeLonghi. Prym wiodą ekspresy kolbowe i przelewowe marki własnej Silvercrest. Ponadto można zaopatrzyć się w akcesoria takie jak młynki do kawy, zaparzacze lub spieniacze do mleka. Uwagę zwracają także urządzenia, które są stylizowane na lata 50-te i 60-te ubiegłego wieku. Swoim wyglądem, kolorem i dodatkami przyciągają naszą uwagę.

Niestety, aktualnie nie ma promocji na automatyczne sprzęty, a jedynym urządzeniem w promocyjnej cenie wśród ekspresów jest kolbowy Slim SSMS 1350 B2 marki Silvercrest. Można stać się jego posiadaczem wydając aż o 25% mniej względem ceny regularnej. To okazja warta rozważenia.

Sprawdź także, jak możesz odmienić wygląd swojej kuchni dodając kilka funkcjonalnych sprzętów kuchennych Chrom Retro 1973.

Ekspres do kawy ECAM12.123.B DeLonghi

ekspres do kawy ECAM12.123.B DeLonghi

Ciśnieniowy ekspres do kawy ECAM12.123.B marki DeLonghi wyposażony jest w młynek, w którym można regulować stopień zmielenia (13 poziomów). Już tym wyborem mamy wpływ na intensywność smaku. Ponadto można wybrać ustawienia temperatury lub regulacji ilości użytej wody. Ekspres posiada wylewkę, której wysokość można zmieniać od 8,6 do 14,2 cm, dzięki czemu można napić się kawy z ulubionego wysokiego kubka. Urządzenie ma zbiornik na wodę o pojemności 1,8 l, co daje szansę na przygotowanie wielu napojów. Ręczny system Cappuccino umożliwia tworzenie klasycznego Cappuccino lub innych kawowo-mlecznych wariacji.

Cena: 1499,00 zł Przejdź do sklepu

Automatyczny ekspres do kawy Bosch TIS30129RW

Automatyczny ekspres do kawy Bosch TIS30129RW

Ekspres do kawy Bosch TIS30129RW wyposażony jest w panel dotykowy, na którym można wybrać jedną z czterech kaw: Espresso, Caffe Crema, Cappuccino, Latte Macchiato. Urządzenie posiada wbudowany młynek, w którym można regulować stopień zmielenia ziaren. Przebieg procesu parzenia nadzoruje system grzewczy SensoFlow. Dzięki niemu mała czarna ma odpowiedni aromat. Spieniacz dba, by mleko było spienione na puszystą piankę. Warto wiedzieć, że zarówno spieniacz jak i blok zaparzający można myć w zmywarce, co zwiększa wygodę użytkowania. Ponadto ekspres wyposażony jest w program, który automatycznie przepłukuje przewody mleczne po każdym użyciu. Dodatkowo automatyczny program czyszczenia i odkamieniania Calc’nClean czuwa nad czystością miejsc, do których nie mamy bezpośredniego dostępu.

Cena: 1 599,00 zł Przejdź do sklepu

Automatyczny ekspres do kawy Melitta E957-213

Ekspres do kawy Espresso Line & Perfect Milk E957-213 marki Melitta wyposażony jest w wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,2 l z funkcją wykrywania ilości wody. Młynek zmieli ziarna zgodnie z wybraną regulacją (3 poziomy). Jednorazowo można przygotować jedną lub dwie filiżanki Espresso lub Café Cremefunkcja Double Cup. Kawy te łatwo przygotujesz wybierając przycisk One Touch. Przesuwając odpowiednio pokrętło można wyregulować wielkość porcji naparu od 30 ml do 220 ml. Ponadto można ustawić intensywność i temperaturę kawy w zakresie od 85°C do 95 °C. Warto wiedzieć, że system ekstrakcji aromatu (A.E.S.) z funkcją wstępnego parzenia wydobywa pełnię aromatu.

Cena: 1 649,00 zł Przejdź do sklepu

Zastanawiasz się jaki wybrać model automatycznego ekspresu nie przekraczając budżetu 1500 zł? Sprawdź, jakie modele znalazły się w naszym rankingu.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!