Markowy automatyczny ekspres z młynkiem i spieniaczem. Jaki model wybrać w sklepie Lidl?

Każdy dzień niesie nowe wyzwania. Najłatwiej pokonuje się je uśmiechem i kopem pozytywnej energii. Tak więc automatyczny ekspres do kawy jest niezbędny, bo tylko z nim zaparzymy mocne i aromatyczne espresso!

Automatyczny ekspres do kawy to urządzenie, które łatwo obsłużymy nawet wtedy, gdy o poranku jesteśmy mocno zaspani. Wystarczy zadbać aby w zbiorniku na wodę był uzupełniony jej świeży zapas oraz by nie zabrakło ziaren w młynku. Wówczas już w kilka chwil w filiżance pojawi się aromatyczne espresso lub inna mleczna wariacja kawy.

Automatyczny ekspres

Na półkach w internetowym sklepie Lidl stoi wiele modeli ekspresów, z czego prym wiodą urządzenia marki własnej Silvercrest. Są to zarówno urządzenia kolbowe jak i w pełni automatyczne. Uwagę zwracają sprzęty znanych marek takich jak Bosch, Melitta lub DeLonghi. Można także zdecydować się na wyróżniające się swoim wyglądem ekspresy w stylu retro, które swoją stylistyką podkreślą wnętrze i mogą stać się jego funkcjonalną ozdobą.

Aktualnie nie ma promocji na automatyczne sprzęty, a jedynym urządzeniem w promocyjnej cenie wśród ekspresów jest kolbowy Slim SSMS 1350 B2 marki Silvercrest. Można stać się jego posiadaczem wydając aż o 25% mniej względem ceny regularnej. To okazja warta rozważenia.

Sprawdź także jakie sprzęty do kuchni z kolekcji Chrom Retro 1973 kupisz w sklepach Lidl.

Ekspres do kawy ECAM12.123.B DeLonghi

ekspres do kawy ECAM12.123.B DeLonghi

Ciśnieniowy ekspres do kawy ECAM12.123.B marki DeLonghi wyposażony jest w młynek, w którym można regulować stopień zmielenia (13 poziomów). Już tym wyborem mamy wpływ na intensywność smaku. Ponadto można wybrać ustawienia temperatury lub regulacji ilości użytej wody. Ekspres posiada wylewkę, której wysokość można zmieniać od 8,6 do 14,2 cm, dzięki czemu można napić się kawy z ulubionego wysokiego kubka. Urządzenie ma zbiornik na wodę o pojemności 1,8 l, co daje szansę na przygotowanie wielu napojów. Ręczny system Cappuccino umożliwia tworzenie klasycznego Cappuccino lub innych kawowo-mlecznych wariacji.

Cena: 1499,00 zł Przejdź do sklepu

Automatyczny ekspres do kawy Bosch TIS30129RW

Automatyczny ekspres do kawy Bosch TIS30129RW

Ekspres do kawy Bosch TIS30129RW wyposażony jest w panel dotykowy, na którym można wybrać jedną z czterech kaw: Espresso, Caffe Crema, Cappuccino, Latte Macchiato. Urządzenie posiada wbudowany młynek, w którym można regulować stopień zmielenia ziaren. Przebieg procesu parzenia nadzoruje system grzewczy SensoFlow. Dzięki niemu mała czarna ma odpowiedni aromat. Spieniacz dba, by mleko było spienione na puszystą piankę. Warto wiedzieć, że zarówno spieniacz jak i blok zaparzający można myć w zmywarce, co zwiększa wygodę użytkowania. Ponadto ekspres wyposażony jest w program, który automatycznie przepłukuje przewody mleczne po każdym użyciu. Dodatkowo automatyczny program czyszczenia i odkamieniania Calc’nClean czuwa nad czystością miejsc, do których nie mamy bezpośredniego dostępu.

Cena: 1 683,10 zł Przejdź do sklepu

Automatyczny ekspres do kawy Melitta E957-213

Ekspres do kawy Espresso Line & Perfect Milk E957-213 marki Melitta wyposażony jest w wyjmowany zbiornik na wodę o pojemności 1,2 l z funkcją wykrywania ilości wody. Młynek zmieli ziarna zgodnie z wybraną regulacją (3 poziomy). Jednorazowo można przygotować jedną lub dwie filiżanki Espresso lub Café Cremefunkcja Double Cup. Kawy te łatwo przygotujesz wybierając przycisk One Touch. Przesuwając odpowiednio pokrętło można wyregulować wielkość porcji naparu od 30 ml do 220 ml. Ponadto można ustawić intensywność i temperaturę kawy w zakresie od 85°C do 95 °C. Warto wiedzieć, że system ekstrakcji aromatu (A.E.S.) z funkcją wstępnego parzenia wydobywa pełnię aromatu.

Cena: 1 649,00 zł Przejdź do sklepu

Profesjonalny ekspres do kawy SSMP 1770 A2 Silvercrest

Profesjonalny ekspres do kawy SSMP 1770 A2

Ekspres do kawy SSMP 1770 A2 marki Silvercrest posiada obudowę wykonaną ze stali szlachetnej wysokiej jakości, dzięki czemu stylowo się prezentuje. Urządzenie wyposażone jest w stożkowy młynek, który daje możliwość zmielenia kawy regulując jej stopień na 15 aż poziomach. Jednocześnie można przygotować dwa kubki naparu. Urządzenie wyposażone jest w funkcję podgrzewania filiżanek, dzięki czemu twoja kawa będzie miała odpowiednią temperaturę. Dysza spieniająca mleko umożliwia tworzenie specjałów kawowych takich jak cappuccino czy latte macchiato.

Cena: 1 499,00 zł Przejdź do sklepu

Zastanawiasz się jaki wybrać model automatycznego ekspresu nie przekraczając budżetu 1500 zł? Sprawdź, jakie modele znalazły się w naszym rankingu.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!