Lampy LED w Lidlu – od dzisiaj nowinki w obniżonej cenie

Od czwartku w ofercie sieci sklepów Lidl pojawią się urządzenia w ramach wydarzenia „Z myślą o wnętrzu”. Na półkach znajdziemy lampy LED. Jaką mają specyfikację i co mówi o nich producent?

Fot. Lidl

Od jutra zaczyna się promocja, która od czwartku 15 września wprowadza nowinki do sklepów stacjonarnych. Tego dnia mamy szansę zakupić urządzenia domowego użytku w dużo niskiej cenie. W ofercie pojawi się: komoda, zestaw stolików kawowych, lampy LED ze zintegrowanym zegarem, lampka z klipsem, żarówka LED z efektami kolorystycznymi oraz panel sufitowy. Część sprzętów będzie można kupić w promocyjnej cenie. Na tym jednak nie koniec, bo według informacji opublikowanych przez przedstawicieli sklepów Lidl w ofercie pojawi się coś jeszcze. Co pojawi się na półkach?

Lampy LED – co jeszcze można kupić?

Przedstawiciele firmy Lidl podali, że tym razem planują niewielką promocję. Wiadomo, że na półeczki sklepowe trafi kilka ciekawych urządzeń i akcesoriów domowego użytku w obniżonej cenie o 20%. Na stronie internetowej podano takie artykuły jak: meble, lampy LED, żarówki i nie tylko. Część z nich możecie zobaczyć poniżej:

LIVARNO home Lampka biurkowa LED ze zintegrowanym zegarem

Parametry techniczne

Cena w sklepie Lidl: 89,90 zł 71,92 zł 

LIVARNO home Lampka z klipsem lub lampka stołowa LED

Parametry techniczne:

Cena w sklepie Lidl: 39,99 zł 31,99 zł 

LIVARNO home Panel sufitowy LED, z regulacją barwy światła, 1 sztuka

Parametry techniczne

Cena w sklepie Lidl: 199 zł 

LIVARNO home Żarówka LED z efektami kolorystycznymi, 1 sztuka

Parametry techniczne

Cena w sklepie Lidl: 24,99 zł 

AURIOL Zegar z oświetleniem LED

Cena w sklepie Lidl: 79,90 zł 

Czy mogę zwrócić zakupione rzeczy?

Warto zauważyć, że produkty zakupione w ramach wyprzedaży objęte są zasadami zwrotów artykułów przemysłowych. Oznacza to, że mamy możliwość zwrócić każdą rzecz, która okazała się wadliwa.

Jak sprawdzić promocyjną cenę w Lidlu?

Cenę wyprzedażową można sprawdzić na czytniku skanującym oraz na paragonie. Oznacza to, że obniżone wartości artykułów mogą nie być widoczne na półkach sklepowych. Ponadto przedstawiciele firmy Lidl podkreślają, że rabat za produkt naliczy się przy kasie.

Exit mobile version