Nowa oferta w Lidlu od soboty 28.01 – co ciekawego można kupić?

Niebawem w sklepach sieci Lidl pojawią się urządzenia, których używamy w codziennym funkcjonowaniu. Nadchodząca oferta skrywa wiele wartych uwagi przedmiotów.

Przedstawiciele sieci sklepów Lidl regularnie aktualizuje i dodaje oferty, czasami można się w nich zgubić i nie zapamiętać dat, od kiedy jakie artykuły będą dostępne. Zebraliśmy więc w jednym miejscu urządzenia, które kupimy sklepach stacjonarnych.

W sobotę 28 stycznia w sieciach sklepów Lidl będą dostępne urządzenia, które zadbają o nasze zdrowie oraz wygląd. Warto zapoznać się już dziś z ofertą, co pozwoli na spokojne przemyślenie czy czegoś nie potrzebujemy. Co ciekawe niektóre urządzenia już na dzień dobry będą miały niższe ceny. Promocja będzie obowiązywała wyłącznie w sklepach stacjonarnych od soboty, 28.01 do niedzieli, 29.01.2023 r. lub do wyczerpania zapasów. Natomiast od poniedziałku, 30.01.2023 r. urządzenia kupimy w regularnych cenach.

Akumulatorowa maszynka do strzyżenia włosów i brody

Akumulatorowa maszynka marki Silvercrest posiada pięć funkcji w jednym urządzeniu: cięcie, podcinanie, konturowanie, trymowanie i golenie. Dzięki akumulatorowej baterii możemy jej używać w dowolnym miejscy bez konieczności szukania podłączenia z napięciem. Dodatkowo przy pełnym naładowaniu nasze urządzenie jest w stanie pracować 60 minut bez przerwy, co ważne całkowity czas naładowania akumulatora dzięki szybkiemu ładowaniu trwa 90 minut. Oczywiście w zestawie znajdziemy zarówno zasilacz, jak i ładowarkę.

Pełny ekran: SILVERCREST PERSONAL CARE® Akumulatorowa maszynka do strzyżenia włosów i brody - zdjęcie 1

Specyfikacja techniczna:

 • szybkie ładowanie: 90 min
 • czas pracy: do 60 minut (przy pełnym naładowaniu)
 • zasilanie akumulatorem lub sieciowo
 • ostrza ze stali szlachetnej
 • w zestawie: 5 nasadek do cięcia, podcinania, konturowania, trymowania i golenia, 3 grzebienie do nasadki do strzyżenia 3/6/9/12 mm, nożyczki, zasilacz, ładowarka i woreczek do przechowywania

Cena: 79,90 zł przejdź do sklepu

Irygator do jamy ustnej

Irygator do jamy ustnej jest urządzeniem z wbudowaną baterią, którą możemy ładować dzięki dołączonej do zestawu stacji. Do głównych jego cech należy trzy stopniowa regulacja strumienia wody, która w zależności od potrzeb może stymulować nasze dziąsła bądź oczyszczać jamę ustną. Co ważne dołączony pojemnik na wodę posiada pojemność 130 ml.

Pełny ekran: NEVADENT® Irygator do jamy ustnej - zdjęcie 1

Specyfikacja techniczna:

 • 3-stopniowa regulacja intensywności strumienia wody: delikatny – do stymulującego masażu dziąseł / normalny – do codziennego czyszczenia i usuwania płytki nazębnej / mocny – usuwa uciążliwe resztki jedzenia
 • możliwość montażu na ścianie
 • zbiornik na wodę o pojemności 130 ml
 • w zestawie 2 końcówki z kolorowymi pierścieniami akumulator i stacja ładująca

Cena: 99 zł 89 zł przejdź do sklepu

Pulsoksymetr

Pulsoksymetr marki Sanitas jest wyrobem medycznym, który mierzy saturację oraz częstotliwość bicia serca. Zmierzone wyniki możemy obserwować na wbudowanym, kolorowym wyświetlaczu, który można ustawić pod indywidualne potrzeby. Oznacza to, że z czterech różnych perspektyw możemy zobrazować dane.

Pełny ekran: SANITAS® Pulsoksymetr - zdjęcie 1

Specyfikacja techniczna:

 • lekki i poręczny
 • kolorowy wyświetlacz z 4 perspektywami obrazowania danych
 • mierzy saturację tlenem (SPO₂) i częstotliwość bicia serca (puls)

Cena: 49,90 zł przejdź do sklepu

Suszarka do włosów z jonizacją

Suszarka do włosów marki Silvercrest Personal Care o mocy 2400 W posiada funkcję jonizacji, co oznacza krótsze suszenie antystatyczne. Co ważne możemy wyróżnić dwa poziomy dmuchawy oraz trzy poziomy temperatury z dodatkową funkcją  „Cool Shot”. Ponadto w zestawie znajdziemy dyfuzor oraz dwie dysze stylizujące.

Pełny ekran: SILVERCREST PERSONAL CARE® Suszarka do włosów z jonizacją 2400 W - zdjęcie 1

Specyfikacja techniczna:

 • moc: 2400 W
 • funkcja jonizacji
 • 2 poziomy dmuchawy i 3 temperatury z dodatkową funkcją „Cool Shot“
 • w zestawie: dyfuzor i 2 dysze stylizujące

Cena: 109 zł 99 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 27.01.2023 r.

Przypominamy, że urządzenia trafią do oferty sklepów stacjonarnych już jutro 28 stycznia. Według informacji udostępnionych przez przedstawicieli sklepów Lidl tylko w sobotę i niedzielę będzie obowiązywał rabat na kilka produktów. Między innymi taniej będzie można kupić suszarkę do włosów marki Silvercrest oraz irygator do jamy ustnej.

Aktualizacja 30.01.2023 r.

Promocja na wybrane urządzenia, które trafiły do oferty w sobotę, właśnie się skończyła. Od dziś większość z nich można kupić już w cenie regularnej, o ile oczywiście do tej pory nie zostały zupełnie wyprzedane.