Już niebawem nowe urządzenia warsztatowe w Lidlu

Już niedługo w wirtualnych magazynach sieci sklepów Lidl pojawią się nowe urządzenia warsztatowe, które mogą ułatwić pracę niezależnie od wykonywanej czynności. Każdy majsterkowicz znajdzie coś dla siebie.

Parkside Lidl narzędzia warsztat warsztatowe szlifierka ikona

Zastanawiasz się, czy twój warsztat jest kompletny? To doskonały moment na sprawdzenie i ewentualne doposażenie go. Niebawem, bo już 21 stycznia, wirtualne półki sieci sklepów Lidl zapełnią się nowymi narzędziami. Znajdziemy tam wiele niezbędnych rzeczy tj. maski przeciwpyłowe, czujniki tlenku węgla czy ściski stolarskie.

Wszystkie elektronarzędzia i narzędzia, które będą dostępne są marki Parkside, opinie o tym czy warto inwestować swoje pieniądze w zakup urządzeń wyżej wymienionej marki znajdziecie także na naszej stronie. Poniżej przedstawimy najciekawsze przyrządy, które udało nam się dostrzec.

Ceramiczna nagrzewnica o mocy 2000 W

Ceramiczna nagrzewnica o mocy 2000 W marki Parkside posiada dwustopniowy system ogrzewania ewentualnie wentylowania, a regulacja temperatury kontrolowana jest przez termostat. Zapewnia także bezpieczną pracę dzięki ochronie przed przegrzaniem z automatycznym wyłączaniem. Kratka ochronna dopełnia bezpieczeństwa tego urządzenia.

Pełny ekran: PARKSIDE® Ceramiczna nagrzewnica 2000 W - zdjęcie 1

Specyfikacja techniczna:

 • regulowany termostat z 2 stopniami nagrzewania (1100 / 2000 W)
 • dł. przewodu sieciowego ok. 1,8 m
 • elementy grzewcze w technologii PTC posiadają wyższą efektywność i ogrzewają powietrze szybciej niż konwencjonalne urządzenia grzewcze

Cena: 149 zł przejdź do sklepu

Młotowiertarka z udarem o mocy 1550 W

Młotowiertarka z udarem o mocy 1550 W marki Parkside to urządzenie, które ułatwi pracę zarówno w betonie, kamieniu jak i drewnie. Ponadto w zestawie znajdziemy punktak (250 mm), dłuto płaskie (250 mm), 3 wiertła SDS (12 x 160 mm, 16/18 x 250 mm), smar do wkładów narzędziowych, ogranicznik głębokości, uchwyt wiertła z wieńcem zębatym, klucz do uchwytu wiertarskiego oraz klucz do osłony obudowy.

Pełny ekran: PARKSIDE® Młotowiertarka z udarem 1550 W - zdjęcie 1

Specyfikacja techniczna:

 • uchwyt obracany o 360°
 • szybkowymienny uchwyt wiertarski dostosowany do systemu SDS-Plus
 • w zestawie: punktak (250 mm), dłuto płaskie (250 mm), 3 wiertła SDS (12 x 160 mm, 16/18 x 250 mm), smar do wkładów narzędziowych, ogranicznik głębokości, uchwyt wiertła z wieńcem zębatym, klucz do uchwytu wiertarskiego, klucz do osłony obudowy
 • maks. ø wiercenia: 40 mm w drewnie, 32 mm w cegle, 32 mm w betonie, 13 mm w stali
 • prędkość obrotowa na biegu jałowym: 0-800 min¹
 • ilość uderzeń: 0–3900 min¹
 • 5 J

Cena: 329 zł 299 zł przejdź do sklepu

Szlifierka kątowa o mocy 1200 W

Szlifierka kątowa o mocy 1200 W marki Parkside może służyć do cięcia wszystkiego, od metalu po beton, a także szlifowania czy oczyszczania. W zestawie znajdziemy tarczę o średnicy 250 mm, klucz montażowy oraz dwie zamienne szczotki węglowe. Ponadto trzymetrowy przewód zasilający nie ograniczy zanadto naszych ruchów przy wykonywanej pracy.

Pełny ekran: PARKSIDE® Szlifierka kątowa 1200 W - zdjęcie 1

Specyfikacja techniczna:

 • w zestawie: tarcza do cięcia 125 mm, klucz montażowy, 2 zamienne szczotki węglowe
 • automatyczne blokowanie wrzeciona SPINDLE LOCK
 • 3-pozycyjny uchwyt czołowy
 • wielkość tarczy: Ø 125 mm
 • dł. przewodu sieciowego 3 m

Cena: 139 zł przejdź do sklepu

Laser krzyżowy ze statywem

Laser krzyżowy ze statywem marki Parkside sprawdzi się do kładzenia płytek, malowania lub tapetowania ścian, wieszania szafek, ale także osadzania drzwi lub okien. Urządzenie posiada regulowaną głowicę wychylną z dwoma trybami projekcji. Ponadto zakres samoistnego niwelowania wynosi ±4°. Co ważne do zestawu dołączona jest bateria.

Pełny ekran: PARKSIDE® Laser krzyżowy ze statywem - zdjęcie 1

Specyfikacja techniczna:

 • regulowana głowica wychylna
 • 2 tryby projekcji: 1. samoniwelujące się, poziome i pionowe ustawienie ze wskaźnikiem LED / 2. dowolnie regulowane kąty przy ustalonych wahnięciach lasera
 • zakres samoistnego niwelowania: ±4°
 • dokładność niwelowania: ±0,5 mm/m
 • baterie w zestawie

Cena: 139 zł 119 zł przejdź do sklepu

Aktualizacja 13.01.2023 r.

Tydzień dzieli nas od rozpoczęcia promocji na urządzenia warsztatowe marki Parkside. Dostępne będą nie tylko elektronarzędzia, ale też akcesoria niezbędne do bezpiecznego używania ich. Niektóre z nich przedstawiliśmy powyżej, a odwiedzając internetową stronę Lidla, możemy obejrzeć cały dostępny asortyment.

Aktualizacja 16.01.2023 r.

Cztery dni zostały do rozpoczęcia promocji na urządzenia warsztatowe marki Parkside. Ceny zachęcają do przeglądu warsztatu i upewnieniu się, czy wszystkie niezbędne elektronarzędzia są sprawne i gotowe do dalszego użytku. Bezpieczeństwo podczas pracy jest bardzo ważnym elementem, więc jeśli coś wymaga wymiany, nie wahajmy się kupić nowego urządzenia.

Aktualizacja 20.01.2023 r.

Już jutro w sieci sklepów Lidl będziemy mogli kupić nowe urządzenia warsztatowe. Młotowiertarka z udarem o mocy 1550 W oraz laser krzyżowy ze statywem będą dostępne w promocyjnych cenach. Warto zaopatrzyć swój warsztat w niezbędne narzędzia.

Aktualizacja 25.01.2023 r.

Od kilku dni w sieci sklepów Lidl dostępne są nowe urządzenia warsztatowe. Ich specyfikacje techniczne warte są uwagi i przeanalizowania. Ponadto ceny urządzeń zachęcają cenowo i według opinii konsumentów także jakościowo.