Sprawdzam jakie sprzęty do ogrodu w sklepie Lidl są aktualnie w promocji

Kto ma ogród ten wie, że pracy tam nigdy nie brakuje. Trzeba przycinać krzewy i dbać o zieleń. Dlatego podpowiadam, jakie sprzęty do ogrodu można kupić teraz taniej.

Jeżeli jesteś posiadaczem ogrodu to zapewne przydadzą się odpowiednie sprzęty do ogrodu, które ułatwią różnorakie prace. Posiadacze ogrodów wiedzą ile czerpie się satysfakcji z dobrze wykonanej pracy. Efekty widać niemalże od razu. Można śledzić jak z małych sadzonek rozwijają się kwiaty czy jak rosną i zagęszczają się przycięte krzewy. Dobrze skoszony trawnik odwdzięczy się soczystą murawą. Jednak, aby ogród ładnie się prezentował przez cały sezon wymaga od nas także nakładu pracy. Właśnie w sklepie internetowym Lidl trwa wyprzedaż urządzeń marki Parkside i Pasrkside Performance, które ułatwiają pielęgnację zieleni.

Sprzęty do ogrodu

Nowością, jaka pojawiła się na wyprzedaży w sklepie online Lidl, jest myjka ciśnieniowa o mocy 1800 W. Można ją kupić aż o 20 % taniej, co wydaje się być sporą oszczędnością. To urządzenie sprawdzi się w wielu pracach porządkowych w gospodarstwie. Ciekawą propozycją jest także wózek ogrodowy transportowy GGW 250, który można nabyć wydając 50 zł mniej względem ceny regularnej. Wózek ten ma łożyskowane pompowane koła i udźwig 250 kg. Sprawdzi się więc w przewożeniu ciężkich worków z ziemią, nowych roślin lub narzędzi grodowych. Warto wiedzieć, że przyczepka na funkcję wywrotki.

Nieubłaganie nadchodzi jesień, a więc czas, kiedy z drzew coraz obficiej sypią się liście. Tradycyjne grabie można odłożyć do lamusa, bo w sklepie internetowym Lidl pojawiło się urządzenie do zbierania opadłych liści. Jest ono napędzane siłą naszych mięśni, a wirująca szczotka zbiera nie tylko liście, ale także pozostałe resztki trawy po koszeniu czy drobne gałązki. Zaopatrzyć się można także w dwa modele akumulatorowych nożyc, które świetnie nadadzą się do formowania żywopłotu, krzewów, a nawet do przycinania trawy. Należy jednak zwrócić uwagę, że są one sprzedawane bez akumulatora i ładowarki. Jeżeli jednak jesteś użytkownikiem innych narzędzi marki Parkside to możesz wymiennie używać baterii z serii Parkside X 20 V Team.

Sprawdź także, jakie elektronarzędzia można kupić w wyprzedażowej cenie w sklepach stacjonarnych Lidl. Znajdziesz tu zawsze aktualne informacje o najciekawszych promocjach.

Myjka ciśnieniowa PHD 135 D5 Parkside

Lidl Myjka ciśnieniowa PHD 135 D5 marki Parkside

Myjka ciśnieniowa PHD 135 D5 o mocy 1800 W marki Parkside wyposażona jest w bogaty zestaw akcesoriów. Dzięki temu dobrze sprawdzi się do czyszczenia różnych powierzchni, na przykład balkonu, mebli ogrodowych czy karoserii samochodu. Urządzenie uruchamia się i wyłącza po naciśnięciu lub zwolnieniu uchwytu na pistolecie. Jest to system Auto-Start/-Stop, który umożliwia zużywanie tyle wody i energii ile jest konieczne. Wysokociśnieniowy wąż jest tak skonstruowany, że nie skręca się. Ponadto wygodę obsługi urządzenia zwiększają koła, więc łatwo jest przesunąć sprzęt w wybrane miejsce.

Urządzenie tłoczy wodę do maksymalnie 420 l/h. Myjka PHD 135 D5 posiada praktyczne uchwyty na obudowie, dzięki czemu łatwo przechowuje się załączone akcesoria. W zestawie: uchwyt pistoletu, lanca, standardowa dysza Vario, końcówka Turbo, igła do czyszczenia dysz, przyłącze, wkład z sitkiem, wąż wysokociśnieniowy Anti-Twist o długości 7 m oraz butelka środka czyszczącego (500 ml).

Cena: 489,00 zł Cena: 391,20 zł Przejdź do sklepu

Elektryczna pilarka łańcuchowa PKS 1600 B2 Parkside

Elektryczna pilarka łańcuchowa PKS 1600 B2 Parkside

Elektryczna pilarka łańcuchowa PKS 1600 B2 marki Parkside wyposażona jest w silnik o mocy 1600 W. Łańcuch 14-calowy jest automatycznie oliwiony. Prowadnica, na której rozpięty jest łańcuch ma długość 41,5 cm, przy czym przeciętna długość wykorzystana do cięcia wynosi 34 cm. Łańcuch przesuwa się z prędkością maksymalną 14,5 m/s. Piła łańcuchowa posiada dwa uchwyty, co zwiększa komfort manewrowania i siłę docisku w czasie cięcia. Wyłącznik ochronny (hamulec) można obsługiwać dwoma rękami i ma możliwość szybkiego zatrzymania Quick-Stop. Olej do elektrycznej pilarki wlewa się do zbiornika, który ma pojemność 265 ml. W zestawie znajduje się dodatkowo osłona prowadnicy i klucz uniwersalny.

Cena: 349,00 zł Cena: 299,00 zł Przejdź do sklepu

Urządzenie do zbierania liści i trawy PKM A1 Parkside

Urządzenie do zbierania liści i trawy PKM A1 Parkside

Urządzenie do zbierania liści i trawy PKM A1 napędzane jest siłą naszych rąk, dzięki czemu jest ekologiczne i energooszczędne. Przeznaczone jest do zbierania liści suchych i wilgotnych z trawnika albo podjazdu. Zebrane liście i drobne gałązki trafiają wprost do nylonowego kosza o pojemności 103 l. Urządzenie usuwa opadłe resztki przy pomocy czterech szczotek o szerokości 55 cm. Komfort obsługi zapewniają duże koła i ergonomiczna rączka. PKM A1 można przechowywać w pozycji stojącej, dzięki czemu zajmuje niewiele miejsca.

Cena: 399,00 zł Cena: 349,00 zł Przejdź do sklepu

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 20 V PHSA 20-Li B2 Parkside

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu 20 V Parkside

Akumulatorowe nożyce do żywopłotu wykonane są ze stali szlifowanej laserowo. Przeznaczone są do cięcia gałęzi o maksymalnej średnicy 16 mm. Jednorazowo można przyciąć krzew na długości około 50 cm. Wygodę użytkowania zwiększa uchwyt pokryty powłoką Softgrip oraz wyłącznik bezpieczeństwa z szybkim zatrzymaniem noża, który można obsługiwać obiema rękami. Warto wiedzieć, że przechowywanie narzędzia ułatwia ochronna osłona na nóż oraz uchwyt, który umożliwia zawieszenie nożyc na ścianie. Należy zwrócić uwagę, że akumulatorowe nożyce sprzedawane są bez akumulatora i ładowarki.

Cena: 229,00 zł Cena: 199,00 zł Przejdź do sklepu

Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów 20 V, PAGS 20-Li A1 Parkside

Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów 20 V, PAGS 20-Li A1 Parkside

Akumulatorowe nożyce PAGS 20-Li A1 posiadają dwie końcówki, które służą do cięcia trawy na obrzeżach oraz do kształtowania i przycinania krzewów. Nożyce do trawy mają szerokość 12 cm. Ostrze do cięcia gałęzi ma długość 18 cm i poradzi sobie z gałązkami o średnicy do 8 cm. Narzędzia te można łatwo wymieniać, co ułatwia system zatrzaskowy. Zestaw nie obejmuje akumulatora i ładowarki, ale sprzęt ten można połączyć z innymi akumulatorami Parkside X 20 V Team. Do zestawu dołączona jest praktyczna walizka.

Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów 20 V, PAGS 20-Li A1 Parkside

Cena: 179,00 zł Cena: 149,00 zł Przejdź do sklepu

Narzędzia marki Parkside można kupić miedzy innymi w sieci sklepów Lidl. Ponieważ często piszemy o sprzętach i urządzeniach tej marki, postanowiliśmy przygotować własną opinię o tym, czy narzędzia ogrodowe z Lidla są warte uwagi.

Dziękujemy, że przeczytałeś nasz materiał pełen przydatnych informacji! W opracowaniu znajdziesz linki reklamowe naszych partnerów. Gdy zdecydujesz się z nich skorzystać i dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję. Ale nie martw się, nie wpływa to na jakość merytoryczną treści – to jak dodatkowy bonus, który pomaga nam kontynuować tworzenie wartościowych materiałów!