Hello Touch X – dotyk bardziej intensywny

Zmysłowy dotyk niesie z sobą dużo doznań, przybierając na intensywności może spowodować dużo przyjemności. Firma Jimmyjane wpadła na pomysł jak można wyciągnąć z dotyku jeszcze większą przyjemność – prezentują więc Hello Touch X  wibrujące nakładki na palce.

Oczywiście wibracje to nie wszystko, zestaw zawiera dodatkowe nakładki pozwalajcie na elektrostymulacje. Producent zapewnia, iż mrowienie uzyskane w ten sposób przynosi zupełnie nowy poziom emocji i odczuwania dotyku poprzez „dreszcz przyjemności”.

HELLO TOUC X

Efekty takich rozwiązań możliwe są poprzez stymulowanie nerwów, wzrost przepływu krwi oraz mimowolne skurcze mięśni. Metody te stosowane są już od dawna w fizykoterapii, leczeniu bólu czy przy masażach.

HELLO TOUC X

Urządzenie  przeznaczone jest zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, oferować ma nowe doznania podczas stymulowania łechtaczki bądź wnętrza, tak samo sprawdzić ma się do stymulowania mężczyzn.

HELLO TOUC X

Wodoodporne nakładki na palce zasilane są z akumulatora, który użytkownik podczas korzystania z Hello Touch X może przymocować na przedramieniu. Posiada on przyciski sterujące na place pozwalające na regulowanie pracy nakładek w 10 poziomach oraz 6 trybach (60 możliwych kombinacji), dzięki czemu można dopasowywać właściwą moc. Całość ładowana jest poprzez ładowarkę USB – na jednym naładowaniu akumulator powinien pozwolić na 40 min pracy nakładek wibrujących oraz około 3 godzin nakładek do elektrostymulacji.

HELLO TOUC X

Hello Touch X zakupić można w cenie 145 dolarów na stronie producenta, oferuje on wysyłki do europy, jednakże do ceny doliczyć trzeba koszty związane z ewentualnym cłem.

 

Posted in Archiwalne and tagged , , , , , , , , , .