Haier wspiera 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra nieprzerwanie od 31 lat. Tegoroczny finał wspierają różne marki, a jedną z nich jest Haier. Na licytację trafiła wyjątkowa rzecz z przepiękną szatą graficzną.

wośp

Firma Haier nieprzerwanie od ponad dekady produkuje urządzenia AGD, dostarczając je do ponad 160 krajów na 5 kontynentach. Ich sprzęty posiadają certyfikaty jakości prestiżowego instytutu kontroli VDE, który w przypadku lodówek poświadcza precyzyjną kontrolę temperatury i wilgotności, dlatego mają dwa razy większą gwarancję świeżości przechowywanych produktów.

Nie dziwi więc nikogo, że firma zaangażowała się we wsparcie Najpiękniejszej Orkiestry świata. Na szczytny cel wystawione zostało, jak sami mówią „prawdziwe technologiczne arcydzieło”, które powstało w artystycznej współpracy z artystką MISS DORYS. Lodówka z szatą graficzną wzorowaną Wielką Orkiestrą Świątecznej pomocy trafi do zwycięzcy licytacji wraz z dożywotnią gwarancją.

 Haier Multidoor seria 9

WOŚP w tym roku gra dla wszystkich pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Fundacja ma w planach wyposażenie szpitali w sprzęty pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń, co umożliwi lepszą terapię sepsy poprzez szybsze wdrożenie celowanego i skutecznego leczenia antybiotykami. Mimo że finał odbędzie się 29 stycznia to do 10 lutego można brać udział w licytacji lodówki Haier Multidoor seria 9 HCW9919FSGB.

 Haier Multidoor seria 9

Lodówka Multidoor jest urządzeniem 4-drzwiowym wolnostojącym z wbudowanym ekranem, dzięki któremu można sterować funkcjami chłodziarko – zamrażarki. Ponadto posiadając w domu inne urządzenia marki Hair, możemy zintegrować je do jednej aplikacji hon i mieć wszystkie sprzęty smart w jednym miejscu. Wspomniany ekran multimedialny posiada moduł WiFi, dzięki któremu z poziomu wyświetlacza możemy szukać na przykład przepisów w internecie. Dodatkowym atutem są wbudowane kamery, które pokazują nam wnętrze lodówki bez konieczności otwierania jej, a nawet bez konieczności bycia w domu. Bez wątpienia jest to spore ułatwienie choćby podczas zakupów.

Do licytacji możecie dołączyć, klikając tutaj.