Garlic Shaker – by bez problemu obrać czosnek

Każdy, kto kiedykolwiek miał do czynienia z czosnkiem, wie, że oprócz wstrętnego zapachu i właściwości prozdrowotnych, warzywo ma jeszcze jedną, charakterystyczną cechę. Obieranie go ze skórki może sprawić duży problem. W najlepszym wypadku, praca nie będzie wykonana zbyt dokładnie, w gorszym, czerwonym od krwi dłoniom będzie musiał przyjrzeć się chirurg. Technika, także w tak prozaicznym przypadku, ponownie przychodzi z pomocą.

[iframe width=”600″ height=”450″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/garlicshaker/garlic-shaker-simply-the-best-way-to-peel-garlic/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

Garlic Shaker to urządzenie, które w łatwy, bezproblemowy sposób obierze czosnek ze skórki. Twórcy urządzenia zapewniają, że jest to najtańszy i najszybszy sposób. Wystarczy włożyć oddzielone ząbki czosnku do urządzenia, energicznie nim potrząsnąć, a po wyjęciu, są już oddzielone od skóry.

Garlic_Shaker

Wykorzystanie urządzenia jest w 100% bezpieczne, a czosnek pozostaje przy tym świeży. Bardzo łatwe jest także samo czyszczenie, może w tym celu pomóc zmywarka. Garlic Shaker został wykonany z bezpiecznych tworzyw sztucznych, które są pozbawione szkodliwych bisfenoli.

Garlic_shaker

Pomysłodawcy projektu twierdzą, że poświęcili 3 lata pracy i 150 000$ na udoskonalanie projektu. Teraz sami potrzebują funduszy, aby móc uruchomić seryjną produkcję gadżetu. Do zbierania pieniędzy wykorzystują kampanię na Kickstarter.com. Cena gadżetu w przedsprzedaży rozpoczyna się od 15$. Cena regularna ma być 10$ wyższa.