Elektronika ogrodowa w sklepie Netto – nowa oferta wielkiej wyprzedaży!

W sklepach sieci Netto zaczyna się wyprzedaż nowych elektronicznych sprzętów do użytku w ogrodzie. W ofercie znajdziemy lampy solarne i nie tylko!

natto-najlepsze-promocje-

Od poniedziałku 6 czerwca do soboty 11 czerwca w sieci sklepów Netto trwa wyprzedaż rozmaitych urządzeń elektrycznych, mebli oraz akcesoriów domowych i ogrodowych. Dzięki niej mamy możliwość kupna różnych ciekawych sprzętów w cenie niższej nawet o 30%.

Na półkach sklepowych Netto znajdziemy takie rzeczy jak oświetlenie ogrodowe, lampy LED oraz urządzenia służące do odstraszenia owadów. Pełną ofertę promocyjną znajdziecie tutaj. Tymczasem my podpowiadamy, na jaką elektronikę szczególnie warto zwrócić uwagę.

Latarnia

latarnia

Latarnia o wymiarach 11,5 x 11,5 x 50,5 cm to idealna propozycja dla tych, lubiących się w estetyce nawiązującej do dzikiej natury. Wszystko za sprawą wyglądu nawiązującego designem do pochodni.

Cena w sklepie Netto: 35 zł

Oświetlenie ogrodowe solarne

lampy-solarne-netto

Alternatywnie w ofercie sieci sklepów Netto znajdziemy zestaw dziesięciu lamp solarnych, których wygląd łudząco przypomina grzyby. Co ciekawe, posiadają one aż dwa tryby świecenia: stały oraz migający.

Cena w sklepie Netto: 49 zł

Neonowa ozdoba solarna

neonowa-ozdoba-solarna

A może jesteście właścicielami kota lub psa i pragniecie pokazać to wszystkim za sprawą wyjątkowych ozdób neonowych? W sklepie Netto dostępne są dwa rodzaje tego typu akcesorium: z postacią kota oraz psa. Obie ozdoby posiadają wymiary: 12,8 x 10 x 71 cm i zasilane są solarnym panelem ładującym.

Cena w sklepie Netto: 29 zł

Lampka solarna – kwiatek

lampy-solarne-netto

Najtańszą propozycją wśród lamp solarnych w sklepie Netto są te o kształcie kwiatka. Według producenta dostępne mają być różne rodzaje akcesoriów różniące się między sobą kolorami.

Cena w sklepie: 12 zł

Zestaw 4 lamp solarnych – motyle

lampy-solarne-netto

Nie ma co ukrywać, że idealnym towarzystwem dla kwiatków są motyle, w związku z tym i te pojawią się w ofercie sklepu Netto. Jeden zestaw zawiera aż cztery lampki solarne o różnych kolorach: pomarańczowym, zielonym, czerwonym oraz niebieskim.

Cena w sklepie: 29 zł

Solarny odstraszacz zwierząt

solarny-dstraszacz-zwierzat

Jeżeli obawiamy się nieproszonych gości w naszym ogrodzie, to warto rozważyć zakup solarnego odstraszacza zwierząt. Ten ze sklepu Netto posiada wbudowany czujnik ruchu i zmierzchu oraz emituje fale ultradźwiękowe. Co ważne, zasilany jest energią słoneczną, dzięki czemu możemy spać spokojnie bez obaw, że się rozładuje – chyba, że będzie bardzo deszczowo i pochmurnie.

Cena w sklepie: 79 zł

Lampa solarna owadobójcza 2 w 1

lampa-solarna-netto

Zwierzęta to jednak jeden powód do obaw, a drugim są zdecydowanie owady: muchy, meszki, pszczoły czy komary. Nie da się ukryć – to utrapienie większości z nas mieszkających w mniej zaludnionych, wilgotnych terenach. Rozwiązaniem na to może być lampa solarna owadobójcza zasilana na energię słoneczną.

Cena w sklepie: 29 zł

Przeczytaj również: Lidl – najciekawsze oferty na elektronikę i akcesoria kuchenne