Automatyczny ekspres do kawy znanej marki w Lidlu – model, który chciałabym mieć

Do oferty sieci sklepów Lidl trafił nowoczesny ekspres do kawy Bosch. Z pewnością masz w domu coś, co oni wyprodukowali.

Niedawno wirtualne półki sklepów sieci Lidl wzbogacił nowy, automatyczny ekspres do kawy marki Bosch. Chodzi o model TIS30129RW, który jest idealnym pomysłem na urodzinowy prezent dla kawosza. W końcu kto z nas nie lubi rozpocząć dnia przepyszną, aromatyczną kawą przyrządzoną przez profesjonalny sprzęt? Ponadto także w sklepie internetowym Lidl można kupić urządzenie innej znanej marki – kolbowy ekspres Silvercrest SEMM 1470 A2. Warto wiedzieć, że oba modele posiadają możliwości przygotowania zawsze doskonałej i aromatycznej małej czarnej, a dzięki spieniaczowi do mleka możesz przygotować napoje kawowe z delikatną pianką.

Ekspres do kawy Bosch

Tak jak wspomnieliśmy, do oferty sklepów online trafił ekspres do kawy Bosch TIS30129RW, który wyróżnia się systemem grzewczym SensoFlow. Nie jest on spotykany ot tak, w każdej tego typu maszynie, a dzięki niej użytkownik ma możliwość przygotowania idealnej kawy o mocnym aromacie. Poza tym ekspres do kawy posiada klasyczny spieniacz do mleka, za pomocą którego przygotujesz cappuccino z idealną mleczną pianką.

Co ważne, model Bosch TIS30129RW to automatyczny ekspres, czyli taki, który samodzielnie zmieli ziarna w ceramicznym młynku, a następnie przygotuje z nich doskonałą małą czarną. Młynek wyposażony jest w wielostopniową regulację grubości mielenia, dzięki czemu możesz smak kawy dostosować jeszcze bardziej do swoich preferencji. Od dziś nie musisz już mielić ani szykować kawy przed parzeniem – ta maszyna zrobi to za Ciebie.

Pozwól, że opowiem Ci o espresso, a już nigdy nie zrobisz słabej kawy

Automatyczny ekspres do kawy Bosch TIS30129RW

Automatyczny ekspres do kawy Bosch VeroCup 100 TIS30129RW
  • funkcje: Automatyczny program czyszczenia Calcn’Clean, System SensoFlow, Wbudowane przepisy: Espresso, Caffe Crema, Cappuccino, Latte Macchiato, Spieniacz do mleka
  • moc: 1300 W
  • regulowana wysokość wylewki kawy i spieniacza mleka: tak, do wysokości 13 cm
  • pojemność zbiornika: 1,4 l
  • pojemność pojemnika na kawę: 250 g
  • wyjmowany zaparzacz: tak

Cena: 1864,88 Przejdź do sklepu

Czy warto decydować się na zakup tego urządzenia? Decyzja zawsze pozostaje w rękach konsumenta, proponujemy zapoznanie się z tekstem Tani ekspres w Lidlu? To może być cenowa pułapka!

Aktualizacja: 2.06.2023 r.

Promocja na ekspres automatyczny do kawy marki Bosch TIS30129RW zakończyła się. Podobnie, na inne ekspresy i akcesoria, na przykład urządzenie do spieniania mleka, które były dostępne w sklepie internetowym Lidl. Będziemy informować Państwa, jeżeli produkty te ponownie pojawią się w atrakcyjnej cenie.