Ekspres do kawy znanej marki do zgarnięcia w sklepach Lidl

Poszukujesz dobrego ekspresu do kawy, ale nie chcesz przepłacać? Znaleźliśmy dobrą ofertę.

Ekspresy ciśnieniowe to urządzenia dające dużą wygodę i komfort w przygotowywaniu małej czarnej. Wyposażone są w młynek – jeszcze przed skosztowaniem pierwszego łyku naparu można cieszyć się unoszącym w powietrzu aromatem mielonych ziaren. Urządzenie umożliwia przygotowanie wielu wariantów kawy o różnym smaku, intensywności oraz temperaturze, dzięki czemu zaspokoi gusta wielu smakoszy. Wystarczy tylko wlać wodę, uzupełnić zapas ziaren i wybrać na panelu dotykowym, jakiej kawy chcemy się napić.

Jeżeli poszukujesz informacji o ekspresach ciśnieniowych zachęcamy do lektury tego tekstu. Dowiesz się jaki wybrać najlepszy automatyczny ekspres do kawy do 1500 zł.

Automatyczny ekspres do kawy Bosch TIS30129RW

Automatyczny ekspres marki Bosch wyposażony jest w ceramiczny młynek, w którym można regulować stopień zmielenia ziaren – im grubiej, tym kawa będzie miała delikatniejszy smak. Dzięki funkcji SensoFlow urządzenie utrzymuje stałą temperaturę parzenia. Daje to gwarancję otrzymania espresso pełnego intensywnego smaku. Ponad to, dysza spieniająca mleko, umożliwia parzenie delikatniejszych w smaku specjałów mlecznych. Wystarczy spienić mleko w kubku i dodać do małej czarnej. Wbudowany automatyczny program płukania po każdym uruchomieniu przepłukuje przewody układu mlecznego, więc nasza kawa za każdym razem będzie smakowała doskonale.

Automatyczny ekspres do kawy Bosch TIS30129RW

Specyfikacja techniczna

  • pojemność zbiornika na ziarna: 250 g
  • pojemność zbiornika na wodę: 1,4 l
  • regulowana wysokość wylewki: 13 cm
  • moc: 1300 W
  • wymiary: ok. 37,8 x 24,7 x 42 cm
  • waga: ok. 7 kg

Cena: 1864,88 Przejdź do sklepu

Tani ekspres w Lidlu? To może być cenowa pułapka!

Ekspres do kawy ciśnieniowy kolbowy SEMM 1470 A2

Kolbowy ekspres SEMM1470 A2 prezentuje się niezwykle stylowo. Urządzenie ma niewielkie gabaryty, dzięki czemu zmieści się nawet w małej kuchni. Równocześnie posiada duży zbiornik na wodę (1,2 l), więc zaparzysz wiele kaw, nim będzie trzeba dolać wody. Tylna część urządzenia mieści niewielki schowek, w sam raz na sitka i uchwyt. Mleko pobierane jest z pojemnika i spienione przez dyszę trafia bezpośrednio do kubka z kawą. Na pulpicie jest sześć przycisków, które umożliwiają wybór małego lub dużego napoju: espresso, cappuccino lub latte.

Ekspres do kawy ciśnieniowy kolbowy SEMM 1470 A2

Specyfikacja techniczna

  • zbiornik na wodę: 1,2 l
  • zbiornik na mleko: 0,7 l
  • wymiary: 20,5 x 32,4 x 30,8 cm

Cena: 599,00 zł Przejdź do sklepu

Aktualizacja 30.05.2023 r.

Promocje na urządzenia takie jak: ekspresy, młynki do kawy i spieniacze do mleka w sklepie internetowym online Lidl jak i w stacjonarnym zakończyły się. Będziemy jednak Państwa na bieżąco informować o pojawiających się nowych atrakcyjnych ofertach cenowych na tego typu artykuły.