Dyson na Black Friday 2023 przygotował wyjątkowe okazje cenowe!

Black Friday to święto każdego miłośnika zakupów. W tym jesiennym czasie można nabyć artykuły wiodących na rynku marek w niezwykle okazyjnych cenach. Nie brak wśród nich reprezentantów z grupy małego i dużego AGD. Wśród biorących w tegorocznym ofertowym szaleństwie nie zabrakło jednego z ulubieńców konsumentów. Firma Dyson, która od lat cieszy się zaufaniem użytkowników, w poprzednich latach godnie stawała w wyścigu na najbardziej interesujące okazje. Jakie niespodzianki producent przygotował dla nas tym razem?

Dyson, czyli marka, o której wspomnieć trzeba

O Jamesie Dysonie i stworzonym przez niego przedsiębiorstwie słyszał chyba każdy. Wprowadzony do sprzedaży przez markę pierwszy na świecie odkurzacz bezworkowy zrewolucjonizował sposób, w jaki postrzegamy kwestię utrzymania czystości w naszym domu. Bezkonkurencyjny w opinii wielu sprzęt, wykorzystujący innowacyjną technologię cyklonową, w kolejnych swoich odsłonach osiąga nie tylko kolejne poziomy designerskiego kunsztu, ale też następne pułapy cenowe.

Od czasu do czasu uważane za luksusowe produkty producenta można jednak pozyskać w atrakcyjnych cenach. Jedną z takich okazji jest właśnie Black Friday, w ramach którego brytyjska marka zaskakuje swoich wielbicieli niemożliwymi do przecenienia okazjami.

Black Friday z marką Dyson, czyli okazje listopada 2023

Choć wspomniany wcześniej odkurzacz bezworkowy jest produktem najbardziej z producentem kojarzonym, Dyson posiada obszerną ofertę artykułów dla domu. Oprócz urządzeń sprzątających znajdziemy też te poprawiające jakość powietrza, akcesoria przeznaczone do stylizacji włosów, a także elementy z dziedziny oświetlenia. Jakie zatem okazje marka przygotowała dla nas tej jesieni?

Urządzenia sprzątające – obszerna oferta w wyjątkowych cenach

dyson odkurzacz

Jako że historia marki Dyson od odkurzacza się zaczęła, tak też wypada przyjrzeć się tym urządzeniom jako pierwszym. Oferta producenta na tegoroczną edycję Black Friday jest też w tej kategorii najbardziej imponująca.

Dyson Cyclone V10™ Absolute odkurzacz bezprzewodowy ze stojącą stacją dokującą w prezencie

dyson v10

Dyson Cyclone V10 Absolute to odkurzacz bezprzewodowy, charakteryzujący się bardzo dużą mocą ssania. Specjalny system szczelnej filtracji pozwala wyłapać 99,99% cząsteczek, w tym także szkodliwych dla zdrowia bakterii i alergenów, których rozmiar może wynosić zaledwie 0,3 mikrometra, . Moc ssania urządzenia to 151 AW, czas pracy na akumulatorze wskazano do 60 minut.

W skład zestawu poza odkurzaczem wchodzą następujące akcesoria: elektroszczotka Motorbar, elektroszczotka Fluffy, mini elektroszczotka, końcówka szczelinowa, końcówka Combi oraz końcówka Low Reach. W komplecie ujęto również ścienną stację dokującą oraz ładowarkę.

W ramach oferty Black Friday producent przyznał na ten model odkurzacza 230 złotych rabatu. Dodatkowo zestaw wzbogacono o kolejne pięć akcesoriów, które mają ułatwić codzienne dbanie o czystość w naszych pomieszczeniach. Największą niespodzianką jest jednak dołączona do kompletu stojąca stacja dokująca o wartości 600 złotych, którą teraz otrzymamy w prezencie.

Oferta dostępna na stronie sklepu w cenie 2369 złotych
Cena podstawowego zestawu w regularnej sprzedaży wynosi 2599 złotych.

W specjalnej ofercie Black Friday dostępne są również model V8 Absolute w cenie 1649 złotych.

Dyson Gen5detect™ Absolute odkurzacz bezprzewodowy w ekskluzywnej kolorystyce Błękit pruski/Miedź

dyson gen5detect miedź

Jak twierdzą przedstawiciele Dysona, jest to najbardziej zaawansowany technologicznie model odkurzacza, jaki wyszedł spod ręki inżynierów marki. Urządzenie o wadze 3,5 kg wyposażono w moc ssania 280 AW. Specjalny system filtracji HEPA wzbogacony o funkcję wykrywania kurzu pozwala na eliminację 99,99% tak drobnych cząsteczek z czyszczonej powierzchni, jak bakterie, alergeny i wirusy. Jego skuteczność w postaci zmierzonych i zliczonych cząsteczek kurzu, możemy obserwować na ekranie LCD. Model wyposażono w 3 tryby mocy. Czas pracy akumulatora wskazany przez producenta do 70 minut.

Do ciekawych możliwości odkurzacza Dyson Den5Detect Absolute można zaliczyć zainstalowane w nim specjalne oświetlenie, dzięki któremu możemy obserwować czyszczoną powierzchnię w trakcie procesu sprzątania. Na uwagę zasługuje również możliwość przekształcenia tego typu urządzenia w mniejszych rozmiarów, wygodny odkurzacz ręczny.

W skład zestawu poza odkurzaczem wchodzą następujące akcesoria: elektroszczotka Digital Motorbar, podświetlana elektroszczotka Fluffy Optic, mini elektroszczotka zapobiegająca plątaniu włosów, wbudowana szczotka do zbierania kurzu z końcówką szczelinową, końcówka Low Rich oraz końcówka Combi. W komplecie znajdziemy również ścienną stację dokującą oraz ładowarkę.

W ramach oferty Black Friday producent przyznał na ten model odkurzacza 400 złotych rabatu. Dodatkowo zestaw wzbogacono o stojącą stacje dokującą o wartości 700 złotych (oferta obowiązuje do wyczerpania asortymentu).

Oferta dostępna na stronie sklepu w cenie 4099 złotych
Cena podstawowego zestawu w regularnej sprzedaży wynosi 4499 złotych.

W promocyjnej cenie dostępny jest również model odkurzacza Dyson Den5Detect Absolute w ekskluzywnej kolorystyce Fiolet/Stal. Tu również obowiązuje rabat 400 złotych, jednak zakupiony zestaw zawiera jedynie elementy podstawowe (bez dodatkowe końcówki Low Reach). Producent prowadzi obecnie sprzedaż modeli w kilku innych limitowanych wersjach kolorystycznych.

Dyson V15 Detect Fluffy odkurzacz bezprzewodowy przewodowy z akcesoriami

Dyson V15 Detect Fluffy

Dyson V15 Detect Fluffy to kolejny, dostępny w promocyjnej ofercie odkurzacz bezprzewodowy marki Dyson. Jak we wspomnianych wyżej modelach, wyposażone w filtr HEPA, moc ssania równa 240 AW i zaawansowaną szczelinę filtrującą, urządzenie to pozwala na oczyszczenie każdej powierzchni nawet z najdrobniejszego kurzu.

Naszą pracę, podobnie jak w Dyson Gen5detect Absolute, ułatwia specjalna, wyposażona w specjalny system podświetlający szczotka. Automatyczne dostosowanie mocy ssania umożliwia wykorzystany w urządzeniu czujnik piezoelektryczny.

Wraz z odkurzaczem w skład zestawu wchodzą następujące akcesoria: podświetlana elektroszczotka Flufft Optic, mini elektroszczotka zapobiegająca plątaniu, końcówka szczelinowa, końcówka Combi, miękka szczotka do zbierania kurzu i końcówka, a także końcówka do tapicerki i materacy. Poza tym w opakowaniu znajdziemy również podręczny uchwyt do akcesoriów, ścienną stację dokującą oraz ładowarkę.

W ramach oferty Black Friday producent przyznał na swoje urządzenie rabat w wysokości 200 złotych.

Oferta dostępna na stronie sklepu w cenie 3199 złotych
Cena podstawowego zestawu w regularnej sprzedaży wynosi 3399 złotych.

Dyson Omni-glide odkurzacz bezprzewodowy z dodatkowym akumulatorem

dyson omni-glyde

Odkurzacz Dyson Omni-glide to kolejna propozycja, która znalazła swoje miejsce na liście listopadowych okazji. Urządzenie o mocy ssania 50 AW wyposażono w dwa tryby mocy. Podawany przez producenta czas pracy na jednym ładowaniu do 20 minut.

To, co wyróżnia model Omni-glide, to obecność wygodnej w użyciu, złożonej z dwóch napędzanych silnikiem wałków Fluffy elektroszczotki. Takie rozwiązanie pozwala na skuteczne zbieranie nawet drobnych zanieczyszczeń, niezależnie od kierunku wykonywanego ruchu. Dodatkowo specjalnie opracowane kółka umożliwiają swobodne manewrowanie odkurzaczem w pełnym obrocie o 360°.

W skład zestawu poza urządzeniem głównym wchodzą następujące akcesoria: wielokierunkowa elektroszczotka Fluffy, mini elektroszczotka, końcówka Combi szczelinowa oraz stacja dokująca i ładowarka.

W ramach oferty Black Friday producent nie tylko przyznał 700 złotych rabatu na ten model odkurzacza, ale też wzbogacił wyposażenie o dodatkowy akumulator, którego wartość wynosi 500 złotych.

Oferta dostępna na stronie sklepu w cenie 999 złotych
Cena podstawowego zestawu w regularnej sprzedaży bez dodatkowego wyposażenia wynosi 1699 złotych.

Dyson 360 Vis Nav robot sprzątający

dyson 360 vis nav

Urządzenie Dyson 360 Vis Nav to nowoczesne urządzenie, charakteryzujące się najwyższą mocą ssania (65AW) spośród wszystkich robotów sprzątających tego producenta. Poza wspomnianym już wcześniej filtrem HEPA, zastosowano tu rozwiązanie technologiczne, jakim jest piezoelektryczny czujnik, pozwalający na wykrycie nawet mikroskopijnych cząsteczek i zmierzenie poziomu kurzu. Wszystko po to, by w razie potrzeby podnieść jeszcze skuteczność urządzenia poprzez zwiększenie siły ssania. Czas pracy urządzenia na akumulatorze do 65 minut.

To, co stanowi o wyjątkowości modelu Dyson 360 Vis Nav, to obecność inteligentnego systemu wizyjnego 360°. Urządzenie na bieżąco analizuje i zapamiętuje trasę, którą przebywa, dzięki czemu nie wraca dwa razy w to samo miejsce, ani nie pomija żadnego fragmentu odkurzanego pomieszczenia.

O nowoczesności robota sprzątającego świadczy również możliwość połączenia sprzętu ze specjalną aplikacją MyDyson oraz zintegrowanie go z siecią Smart Home. Dzięki temu użytkownik ma możliwość planowania kolejnych cykli sprzątania, czy też wydawania komend głosowych dla urządzenia.

Nabywając robota sprzątającego Dyson otrzymujemy w zestawie stację ładującą oraz ładowarkę.

W ramach oferty Black Friday producent przyznał na swoje urządzenie 400 złotych rabatu. To jednak nie koniec niespodzianek. Osoby, które po zakupie produktu do 30 listopada podzielą się swoją opinią z innymi internautami, otrzymają zwrot kosztów zakupu w wysokości 800 złotych.

Oferta dostępna na stronie sklepu w cenie 6599 złotych
Cena podstawowego zestawu w regularnej sprzedaży wynosi 6999 złotych.

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 odkurzacz przewodowy

dyson cinetic big ball

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 odkurzacz przewodowy to propozycja dla tych, którzy wolą rozwiązania skuteczne, lecz bardziej tradycyjne. Wyposażony w bogaty zestaw akcesoriów odkurzacz przewodowy od Dyson, wykorzystujący technologię cyklonową moc ssania równa 150 AW, z pewnością zaspokoi wszelkie oczekiwania. Urządzenie zaprojektowano w taki sposób, by po ewentualnym upadku na bok samoczynnie wracało do pozycji wyjściowej.

Na uwagę zasługuje również cicha praca Big Ball Absolute 2. Wygodę w użytkowaniu zapewnia uchwyt obrotowy, pozwalający na manewrowanie urządzeniem w obrębie 360°.

W skład zestawu poza urządzeniem głównym wchodzą następujące akcesoria: pneumatyczna głowica czyszcząca, turboszczotka, mini turboszczotka zapobiegająca plątaniu, obrotowa szczotka do podłóg twardych oraz szczotka do sprzątania schodów. W opakowaniu znajdziemy również końcówkę Combi, elastyczna końcówkę szczelinową, a także podręczny uchwyt na akcesoria.

Oferta dostępna na stronie sklepu w cenie 1599 złotych
Cena podstawowego zestawu w regularnej sprzedaży wynosi 2299 złotych.

Urządzenia sprzątające w ekskluzywnej wersji kolorystycznej

Obecnie producent prowadzi sprzedaż swoich urządzeń sprzątających w limitowanych, ekskluzywnych wersjach kolorystycznych. Dokonując zakupu bezpośrednio na stronie marki, możemy stać się posiadaczami unikatowych wersji modeli bezprzewodowych Dyson V11 Total Clean (obecnie z rabatem 700 złotych), Dyson V12 Detect Slim Total Clean (filtr HEPA) oraz Dyson V15 Detect Total Clean (filtr HEPA) w eleganckim, czarnym kolorze. W promocyjnej cenie, niższej od regularnej o 400 złotych, znajdziemy również odkurzacz Dyson V15 Detect Absolute, a także jego odpowiednik w ekskluzywnej złotej kolorystyce i dodatkowym zestawem akcesoriów o wartości 400 złotych.

Urządzenia do stylizacji włosów – wyjątkowe prezenty

dyson stylizacja włosów

Firma Dyson znana jest nie tylko miłośnikom najnowszych rozwiązań technologicznych w dziedzinie czystości. Ogromne uznanie marka zdobyła wśród wszystkich, którzy na co dzień dbają nie tylko o wygląd, ale i zdrowie swoich włosów. Wszystko to za sprawą bogatego asortymentu urządzeń do stylizacji, który również objęto specjalną ofertą na Black Friday.

Multistyler Dyson Airwrap Complete Long

multistyler dyson

Multistyler Dyson Airwrap Complete Long wyposażony w inteligentny system kontroli temperatury, zimny nawiew oraz trzystopniową kontrolę prędkości strumienia powietrz, to nie lada gratka dla miłośników domowych zabiegów fryzjerskich.

To zgrabne, eleganckie urządzenie w uzyskało bowiem pierwszą nagrodę Vogue Polska Beauty Awards 2022. Dostępne w limitowanej wersji kolorystycznej Niebieski/Pudrowy róż, można zdobyć wraz z dodatkowymi elementami, których nie znajdziemy w opakowaniu dokonując zakupu poza okresem promocyjnym.

W skład podstawowego zestawu wchodzą następujące akcesoria: końcówka do wstępnego suszenia i wykończenia fryzury, końcówka do loków cylindryczna 30 mm, końcówka do fal cylindryczna 40 mm, szczotka do modelowania i wygładzania włosów cienkich, szczotka do modelowania i wygładzania włosów gęstych, okrągła szczotka nadająca objętość. W opakowaniu znajdziemy również eleganckie etui do przechowywania i specjalną szczoteczkę do czyszczenia filtra urządzenia.

W ramach oferty Black Friday producent poszerzył zestaw akcesoriów multistylera o grzebień z szerokimi zębami oraz etui podróżne, których łączna wartość wynosi 350 złotych.

Oferta dostępna na stronie sklepu w cenie 2599 złotych
Cena podstawowego zestawu w regularnej sprzedaży bez dodatkowego wyposażenia wynosi 2599 złotych.

Suszarka Dyson Supersonic

dyson super sonic

Suszarka Dyson Supersonic to kolejne zgrabne urządzenie w limitowanej wersji kolorystycznej Niebieski/Pudrowy róż, które z pewnością warto mieć w swojej kolekcji. Wyposażone w niewielki, lecz silny i szybki silnik cyfrowy Dyson V9 akcesorium w połączeniu z technologią Air Multiplier zapewnia najlepsze efekty nie tylko suszenia, ale i stylizacji.

Suszarkę wyposażono w trzy prędkości suszenia, pozwalające dobierać siłę strumienia powietrza do aktualnych potrzeb użytkownika. Czterostopniowa regulacja ciepła, pozwala na wybór między temperaturą 28 (nawiew chłodny), 60, 80 i 100°C.

W skład podstawowego zestawu wchodzą następujące akcesoria: końcówka do puszących się i niesfornych włosów, końcówka do delikatnego suszenia, koncentrator do stylizacji, dyfuzor oraz grzebień z szerokimi zębami.

W ramach oferty Black Friday producent wzbogacił podstawowy zestaw o eleganckie etui do przechowywania oraz okrągłą szczotkę o średnicy 35 mm, których łączna wartość wynosi 450 złotych.

W promocyjnej ofercie dostępny jest również model Dyson Supersonic Professional, do którego w prezencie otrzymamy praktyczny stand.

Oferta dostępna na stronie sklepu w cenie 1999 złotych
Cena podstawowego zestawu w regularnej sprzedaży bez dodatkowego wyposażenia wynosi 1999 złotych.

Prostownico-lokówka Dyson Corrale

dyson corrale

Dyson Corrale to akcesorium, które magazyn Elle w roku 2021 uznał za najlepszy produkt do stylizacji włosów, przyznając mu tytuł Elle International Beauty Awards. Podobnie jak inne objęte promocją akcesoria do stylizacji, prostownico-lokówkę Dyson Corrale ubrano w wersję kolorystyczną Niebieski/Pudrowy róż. Jednak co poza kolorem sprawia, że jest ona warta uwagi? Według producenta wykorzystana w Dyson Corrale technologia ma na celu zapewnić urządzeniu jak najwyższą wydajność, a gwarantuje to akumulator o wysokiej gęstości energii.

Lokówko-prostownicę wyposażono trzystopniową regulację temperatury, dzięki czemu można dopasować poziom nagrzania urządzenia do oczekiwanego efektu stylizacji. Elastyczne płytki wraz z inteligentnym systemem kontrolowania ciepła pozwalają na zmniejszenie ryzyka uszkodzeń włosa o 50%. W połączeniu z wyważoną konstrukcją i możliwością obsługi bezprzewodowej urządzenia, uzyskano wygodny w użytkowaniu instrument stylizujący.

W skład podstawowego zestawu poza produktem głównym wchodzą również: stacja ładująca, termoochronne etui podróżne oraz magnetyczny kabel ładujący.

W ramach oferty Black Friday producent rozszerzył zestaw podstawowy o eleganckie etui oraz grzebień z szerokimi zębami. Łączna wartość dodatków wynosi 400 złotych.

Oferta dostępna na stronie sklepu w cenie 1999 złotych
Cena podstawowego zestawu w regularnej sprzedaży bez dodatkowego wyposażenia wynosi 1999 złotych.

Na stronie producenta dostępne są również modele w limitowanej kolorystyce.

Dla dobrej jakości powietrza i przyjemnych temperatur

dyson powietrz

Firma Dyson w swojej trosce o świeżą przestrzeń, oddaje w ręce użytkowników nie tylko urządzenia oczyszczające powierzchnie, ale też innowacyjne sprzęty, które skutecznie wpływają na jakość powietrza i kontrolują temperaturę naszego otoczenia. Jak można się było spodziewać, również artykułów z tej kategorii nie zabrakło na liście okazji Black Friday.

Dyson Hot+Cool AM09 wentylator stojący z funkcją ogrzewania

dyson hot+cool

Dyson Hot+Cool AM09 to jedyny w swoim rodzaju wentylator stojący, który zależnie od potrzeby zapewni nam powiew chłodnego lub ciepłego powietrza. Eleganckie, mobilne urządzenie z łatwością wkomponuje się w każde, nawet najbardziej wyszukane wnętrze. To, na co warto zwrócić uwagę, to zastosowane w produkcie rozwiązania.

By umożliwić swobodny, ale równomierny przepływ strumienia powietrza wykorzystano technologię Air Multiplier. Proces ten wspomaga również płynna oscylacja sięgająca 70°, co ułatwia też równomierne ogrzewanie całego pomieszczenia. Do tego należy dodać wygodną kontrolę Jet Focus, pozwalającą sterować szerokością wydmuchiwanego przez wentylator powietrza za pomocą jednego przycisku. Urządzenie posiada również wbudowany wyłącznik czasowy. Całość dopełnia pilot zdalnego sterowania.

W ramach oferty Black Friday producent przyznał na swoje urządzenie rabat w wysokości aż 700 złotych.

Oferta dostępna na stronie sklepu w cenie 1299 złotych
Cena podstawowego zestawu w regularnej sprzedaży wynosi 1999 złotych.

Dyson Purifier Cool Formaldehyde TP09 oczyszczacz powietrza i wentylator

Dyson Purifier Cool™ Formaldehyde TP09

Dyson Purifier Cool Formaldehyde TP09 to urządzenie, łączące w sobie funkcje oczyszczacza powietrza i wentylatora. Inteligentny system, w który je wyposażono, pozwala na automatyczne wykrywanie typowych dla domu zanieczyszczeń, takich jak formaldechyd, benzen, dwutlenek azotu czy pył zawieszony i raportowanie wyników analizy w czasie rzeczywistym. Ponad to urządzenie pozwala na usunięcie z powietrza wszelkiego rodzaju pyłków, alergenów, bakterii i innych ultradrobnych cząsteczek.

Dyson Purifier Cool Formaldehyde to również neutralizator zapachów, którego działanie wspiera zaawansowany technologicznie filtr HEPA. Przepływ równomiernego strumienia świeżego powietrza umożliwia technologia Air Multiplier. Proces ten wspomaga płynna oscylacja równa 350°. Oczyszczaczem Dyson można sterować zarówno używając dołączonego do urządzenia pilotem, jak i za pośrednictwem mobilnej aplikacji Dyson Link. W ramach zestawu otrzymujemy również oryginalny filtr HEPA+Carbon.

W ramach oferty Black Friday producent przyznał na swoje urządzenie rabat w wysokości 100 złotych.

Oferta dostępna na stronie sklepu w cenie 2739 złotych
Cena podstawowego zestawu w regularnej sprzedaży wynosi 2839 złotych.

Dysnon Purifier Humidify+Cool Formaldehyde PH04

dyson ph04

Dysnon Purifier Humidify+Cool Formaldehyde PH04 to urządzenie 3w1, łączące w sobie funkcję oczyszczacza powietrza, nawilżacza i wentylatora. Inteligentny system filtracji pozwala na wychwytywanie drobnych cząsteczek szkodliwych dla zdrowia, w tym smog, wirusy, kurz i alergeny. Eliminuje również często obecny w powietrzu formaldehyd, benzen, dwutlenek azotu i lotne związki organiczne. Doskonale sprawdza się też jako neutralizator zapachów.

Szerzej o urządzeniu Dyson Purifier Humidify + Cool Formaldehyde PH04 opowiedzieliśmy już wcześniej w jednej z naszych recenzji.

W ramach oferty Black Friday producent przyznał na swoje urządzenie rabat w wysokości 250 złotych.

Oferta dostępna na stronie sklepu w cenie 3449 złotych
Cena podstawowego zestawu w regularnej sprzedaży wynosi 3699 złotych.

Dyson Pure Hot+Cool HP00 oczyszczacz powietrza i wentylator z funkcją ogrzewania

dyson hot+cool hp00

Dyson Pure Hot+Cool HP00 to kolejna propozycja producenta na połączenie w jednym urządzeniu funkcji trzech innych sprzętów. Wyposażony w wykonany w większości z mikrowłókien borokrzemianowych filtr HEPA klasy H-13 pozwala na skuteczne usuwanie najdrobniejszych zanieczyszczeń z otoczenia. Dzięki technologii Multiplier i połączeniu jej z oscylacją do 70° możliwe jest równomierne rozprowadzanie chłodnego lub gorącego strumienia powietrza w całym pomieszczeniu.

W ramach oferty Black Friday producent przyznał na swoje urządzenie rabat w wysokości 500 złotych.

Oferta dostępna na stronie sklepu w cenie 1849 złotych
Cena podstawowego zestawu w regularnej sprzedaży wynosi 2349 złotych.

Fot. Ilustracje w treści: materiały Dyson