poniedziałek 30 stycznia 2023

dołącz_do_nas

 

 

 

 

 

 

Pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych do niezwykłej przygody, jaką z pewnością jest budowa społeczności projektowej wokół portalu Think About. Naszym głównym celem jest silne utożsamienie samego projektu z jego wykonawcami, co za tym idzie rozwój każdego z uczestników wraz z rozwojem całego portalu. Naszym motorem ma być doskonalenie siebie po przez dążenie do doskonałości w wykonywanych pracach, poznawanie swoich możliwości wraz z innowacyjnym podejściem do pomysłów, zdobywanie doświadczenia dzięki podejmowaniu kolejnych wyzwań.

Poszukujemy osób które czytając tą zakładkę myślą „to jest mój czas”, osób które chcą zrobić coś więcej, dążyć do urzeczywistniania najśmielszych pomysłów. Nigdy nie mówimy „nie”, niezwykle trudno jest określić kogo dokładnie potrzebujemy ponieważ wraz z innowacyjnymi projektami chcemy wprowadzać w życie innowacyjne podejście. Potrzebujemy osób zarówno do grup projektowych jak i wykonawczych, istotną częścią serwisu są również redaktorzy czy osoby pracujące nad rozwojem samej witryny. Wszystkie poszukiwane przez nas cechy czy umiejętności  sprowadzają się do jednego słowa – kreatywność. Jeśli czujesz się osobą kreatywną prosimy o kontakt.

Planujemy zbudować grupę, może nie najzdolniejszych ale z całą pewnością najpracowitszych i najodważniejszych osób które będą dla siebie nawzajem inspiracją. Naszym głównym celem nie jest zarobek, lecz udostępnienie sobie oraz naszym współpracownikom najlepszych dostępnych środków do rozwoju. Chcemy zbudować coś ogromnego, niespotykanego, pięknego – ostateczny kształt projektu będzie zbiorem cech i umiejętności wszystkich zaangażowanych osób.

 

 

2 Comments

  • Chcę dołączyć, pozdrawiam.
    Ola

    • Zapraszamy w takim razie to skontaktowania się z nami mailowo 🙂

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *