Długopis z pamięcią czyli Me-PEN Stylus Memory

Jednym z ciekawszych gadżetów na Kickstarterze jest projekt o nazwie Me-PEN Stylus Memory. Urządzenie te jest połączeniem stylowego długopisa oraz dodatkowej pamięci flash .W odróżnieniu od innych rozwiązań, Me-PEN jako jedyny obsługuje urządzenia od Apple.

mepen_1 mepen_2

Me-PEN wyposażony jest także w aplikację o nazwie Xpress Flash iOS, która ułatwia przenoszenie zdjęć, filmów czy muzyki. Długopis ten świetnie sprawdzi się gdy lubicie szkicować lub rysować. W prosty sposób możecie przerzucić stworzony obrazek z tabletu (iPad) na telefon (iPhone) lub komputer z systemem od Apple.

mepen_3

Me-Pen może być zarówno rysikiem do telefonów, jak i zwykłym długopisem. Dostępne są dwie wersje z pamięcią flash: 16 GB lub 32 GB. W zestawie dostaniemy także specjalną przedłużkę do podpięcia do komputera przez USB.

mepen_4

Na 20 dni przed końcem projekt ten zgromadził 6 132 $ z zakładanego celu 25 000$. Jeśli projekt Me-PEN zostanie zrealizowany pierwsze długopisy z pamięcią będą sprzedawane w cenie 99 $ (wersja 32 GB) już od marca 2016.

[iframe width=”600″ height=”480″ src=”https://www.kickstarter.com/projects/1745744915/me-pentm-stylus-memory-for-all-modern-apple-device/widget/video.html” frameborder=”0″ scrolling=”no”> </iframe]

mepen_5